999 rezultate për

portugali

Pasuesi i Eriksen vjen nga Portugalia Largimi i Christian Erikseni nga Tottenhami mund të jetë në detajet e fundit. Tashmë pritet të vendoset nëse danezi do t
Moti i keq paralizon Europën, shënohen 10 viktima 10 viktima janë shënuar si pasojë e motit të keq që ka përfshirë Europën. Stuhitë kanë shkaktuar përmbytjen e shinave si
"Fushë patatesh", Ronaldo kritikon Luksemburgun për fushën Kapiteni i Portugalisë, e ka kritikuar ashpër Luksemburgun për fushën e tij të futbollit, të cilën e quajti fushë patate
Ronaldo 55 "hat tricks" në karrierë, synon "një shekull" me Portugalinë (VIDEO) Ronaldo shënjestron shifrën 100 me kombëtaren e tij. Nuk e kemi fjalën për numrin e ndeshjeve, sepse kjo është tejkaluar
"Shpërthen" Ronaldo, realizon dopietë me Portugalinë (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka shuar të gjithë dyshimet në lidhje me formën e tij fizike. 34 vjeçari ka arritur të realizojë
Trajneri i Portugalisë "lë me gisht në gojë" Juventusin: Ronaldo nuk është i dëmtuar Cristiano Ronaldo nuk ka asnjë dëmtim, madje kundër Lituanisë do të zbresë rregullisht në fushën e lojës. Është ky la
Cristiano Ronaldo shënon rekord, realizon golin e 700-të Me golin e shënuar kundër Ukrainës këtë të hënë, me bluzën e Portugalisë, Cristiano Ronaldo u konfirmua si futbollisti i
Ronaldo grumbullohet me Portugalinë, ka një mesazh frymëzues Cristiano Ronaldo i ësht bashkaur grumbullit me Kombëtaren portugeze. Ai ka publikuar një status frymëzues në Facebook k
Në superformë, njihuni me arbitren e parë shqiptare (FOTO LAJM) Emanuela Rusta është vajza nga Elbasani, e cila shumë shpejt u dashurua me futbollin, një profesion i veçantë për femrat
Dukeshin shumë paqësorë, por çifti i të moshuarve fshihte një sekret të errët (FOTO LAJM) Një çift të moshuarit janë dënuar me 8 vite burg nga gjykata në Portugali pasi akuzohen për trafik te lëndëve narkotike.
Ansu Fati është shumë pranë kombëtares spanjolle, por babai i talentit preferon Potugalinë E gjithë Spanja është vënë në lëvizje që talenti 16-vjeçar Ansu Fati të luajë për kombin e tyre, por i ati thotë se dësh
Zhbllokohet sfida në Portugali, Leipzig ndëshkon Benficën (VIDEO) Leipzig ka kaluar në epërsi në ndeshjen në transfrtë kundër Benficës. Është bomberi Timo Werner i cili relizoi brend
Portugalia e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Serbisë (VIDEO) Portugalia ka arritur të shënoj përballë Serbisë në minutën e 42’ pas një rrëmujë në zonë Carvahlo arrinë ta dërgojë top
Pasi u shpall lojtari i vitit në Portugali, flet CR7: Kjo botë është e egër, mos lejoni që askush t'ju demoralizojë Cristiano Ronaldo, ylli i Juventus, është shpallur lojtari i vitit në Portugali. "Është një privilegj për mua të jem
"Ronaldo e meriton Topin e Artë" Agjenti Jorge Mendes, i cili përfaqëson Ronaldon, ka thënë se ylli portugez e ka dëshmuar se e meriton Topin e Artë, për
Pamje rrënqethëse nga zjarri që shkatërroi Portugalinë (FOTO LAJM) “Rreth 1,800 zjarrfikës po përpiqen të përmbajnë nën kontroll zjarret në Portugali qendrore që tashmë kanë plagosur 20
Trofetë e Portugalisë dhe Argjentinës, para dhe pas debutimit të Ronaldos dhe Messit Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes sa i përket trofeve të fituar me kombëtaret e
30 trofe në karrierë, Ronaldo: Portugalia do fitojë edhe pa mua Liga e Kombeve ishte trofeu i 30-të në karrierën 17 vjeçare të yllit portugez Cristiano Ronaldo. që pas finales ndaj Hol
Zhbllokohet finalja e Ligës së Kombeve, Portugalia befason Holandën (VIDEO) Portugalia ka kaluar në avantazh në ndeshjen fianle të Ligës së Kombeve kundër Holandës. Luzitatën të udhëhequr nga C
Formacionet zyrtare të finales së Ligës së Kombeve, Portugali-Holandë Do të startojë në orën 20:45, finalja e Ligës së Kombëve, mes Portugalisë dhe Holandës. Të dy skuadrat do të kërkojnë të