999 rezultate për

portos

Tifozët e Portos "sfidojnë" koronavirusin, ndjekin skuadrën mbi çatinë e stadiumit (VIDEO) Dje bënte bujë lajmi për tifozin polak që mori me qera një kran, në mënyrë që nga lart të shihte skuadrën e zemrës tek l
Gjesti i mrekullueshëm i Portos fiton vëmendjen e të gjithëve Rikthimi i futbollit në fushë nuk doli të jetë gjëja më e mirë për Porton, që u mposht 2:1 nga Famalicao. Por, Porto
PSG bën blerjen e parë, siguron shërbimet e yllit të Portos PSG dhe Porto kanë rënë dakord për transferimin e Alex Telles. Sipas "A Bola" transferimi i Telles në Paris do t’i k
Supergoli i javës vjen nga ylli i Portos (VIDEO) Porto ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë në shtëpi ndaj Portimoneses, shkruan Albeu.com. Ishte supergoli i Alex
Thirrje raciste ndaj yllit të Portos, sulmuesi braktis ndeshjen (VIDEO) Në Portugali po luhej takimi ndërmjet Guimares dhe Porto, në minutën e 72’ sulmuesi Marega kërkoi me patjetër të zëvendë
Ylli i Portos sfidon Messin, realizon supergol (VIDEO) Ylli i Portos Musa Marega sapo ka shënuar një gol mjaft të bukur ndaj Guimaraes duke kaluar skuadrën e tij në epërsi 1-2
Herrera i surprizuar nga Felix: E mendoja mendjemadh Mesfushori i Atletico Madrid, Hector Herrera, në një intervistë të fundit për ‘O Jogo’, ka folur për marrëdhënien me sho
ZYRTARE/ Atletico nënshkruan me yllin e Portos Pas zyrtarizimit të Felipe nga Porto, tek Atletiko Madrid vjen një tjetër zyrtarizim. Bëhet fjalë për Hector Herrera,
Milani futet në garë për yllin e Portos Pavarësisht problemeve dhe situatës aspak të qetë me lojtarët në dhomat e zhveshjes, drejtuesit e Milanit kanë nisur nga
Milani në sulm për yllin e Portos Pavarësisht problemeve dhe situatës aspak të qetë me lojtarët në dhomat e zhveshjes, drejtuesit e Milanit kanë nisur nga
Lot dhe emocione, futbollistët e Portos vizitojnë në spital Casillas Iker Cassillas u shtrua pak ditë më parë në spital si pasoje e një sulmi në zemër. Sipas mjekëve spanjolli nuk do mu
Bota e sportit lutet për Casillas (FOTO LAJM) E gjitha bota e sportit, përfshirë Kombëtare, klube, futbollistë e tenistë janë duke u lutur për shëndetin e portierit s
Sulm në zemër, Iker Casillas shtrohet me urgjencë në spital Një lajm i trishtë vjen për tifozët e futbollit teksa legjenda e Spanjës Iker Casillas ka pasur probleme me zemrën, shkr
Liverpool “lojë fëmijësh” përballë Portos, pret Barcelonën në gjysmë-finale (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve për vitin e dytë radhazi, pasi e shkatërroi Porton në çerekf
Liverpool shënon golin e dytë përballë Portos (VIDEO) Liverpool ashtu si edhe në ndeshjen e parë po kalon lehtësisht portugezët e Portos. Pasi mbylli pjesën e parë në avan
Liverpool zhbllokon ndeshjen përballë Portos (VIDEO) Liverpool pas avantazhin 2-0 në "Anfield" ka arritur të shënoj edhe në "Estadio do Dragao" duke shuar përfundimisht shpr
Arritën një fitore komode përballë Portos, këto janë fjalët e protagonistëve Liverpool ka mposhtur 2-0 Porton në Anfield, një rezultat i rëndësishëm që i mundëson një avantazh të kënaqshëm në ndesh
Liverpool shënon golin e dytë përballë Portos (VIDEO) Vetëm 20 minuta pas golit të parë Liverpool ka shënuar të dytit. Sulmuesi kryesor Roberto Formino ka dërguar topin në r
I rrufeshëm Liverpool, zhbllokon rezultatin përballë Portos (VIDEO) Liverpool e ka nisur majft mirë sfidën përballë Porto në Anfield. Është mesfushori i ardhur këtë sezon Keita ai që
Liverpool kërkon dominim përballë Portos, formacionet zyrtare Liverpooli do të synojë ta marrë kontrollin e duelit çerekfinal në Ligën e Kampionëve kundër Portos, të cilën e pret son