999 rezultate për

portokalli

Revolucioni Portokalli: Dita e lirisë dhe dinjitetit, dëshira për të kërkuar të drejtën e fjalës Nga Marina Kerceli: Revolucioni portokalli ose i ashtuquajturi" revolucioni me ngjyra", nuk ishte gjë tjetër
Dy mënyra fantastike si të shfrytëzoni lëngun e portokallit kundër gripit Një ndër pijet më të dashura dhe të famshme të fillimit të mëngjeseve plot energji. Lëngu i portokallit përtej shije
7 përfitime për organizmin vetëm nga një kokërr portokalli në ditë Portokalli është agrumja më e preferuar e miliona njerëzve në botë. Një kombinim perfekt mes të ëmblës dhe athtësisë,
Zbulohet më në fund? Për cilin televizion "tradhtoi" Xhemi Shehu "Portokallinë" (FOTO LAJM) Largimi i Xhemi Shehut nga spektakli i humorit "Portokalli", ishte për shumë kohë temë diskutimi derisa moderatorja e ko
Sot biznesmene, e mbani mend Amin si balerinë në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”. Bëhet fja
Më i ndjekur Klanifornia? Turjan Hysko ironizon Portokallinë: Frut i kalbur! (FOTO LAJM) Tv Klan dhe Top Channel janë dy televizionet më të mëdha në vend, konkurenca mes të cilëve vëlon prej vitesh. Pas kr
Tjetër largim i bujshëm, aktorja braktis "Portokallinë" (FOTO LAJM) Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nisë me disa mungesa të mëdha. Aktorja Egla Ceno ka pranuar
San Francisko si në një film të frikshëm, qielli portokalli vazhdon të frikësojë banorët (FOTO LAJM) San Francisko dhe pjesë të tjera të Kalifornisë vazhdojnë të zgjohen nën një qiell portokalli, që të sjell në mendje viz
Pamje apokaliptike, qielli në Kaliforni mbulohet nga tym i dendur portokalli (FOTO LAJM) San Francisko dhe pjesë të tjera të Kalifornisë janë zgjuar nën një qielli portokalli, që të sillte në mendje vizione ap
"Portokallia e mykur", Delindës nuk i del e keqja, thumbon keq spektaklin e humorit (FOTO LAJM) Një ndër aktoret më të përfolura të humorit, emri i Delinda Dishës është përmendur gjërë e gjatë në media që prej largim
Xhemi konfirmoi largimin nga "Portokallia", por postimi i Arbanës sapo bëri lëmsh rrjetin (FOTO LAJM) Lajmi se Xhemi Shehu nuk do të jetë më pjesë e "Portokalli" ka marrë dhenë prej kohësh e madje vetë moderatorja e ka kon
Xhemi Shehu shuan zërat, zbulon njëherë e mirë nëse do të jetë më pjesë e "Portokalli" Prej kohësh në media është përfolur se në sezonin e ri, Xhemi Shehu nuk do të jetë më pjesë e spektaklit të humorit Port
"Portokalli" s'do jetë më pjesë e Top Channel? Binaj zbulon ku do ta shohim sezonin e ri Këto kohë është përfolur se emisioni i humorit “Portokalli”, që mban logon e Top Channel që prej krijimit, do të zhvendo
Xhemi Shehu dha dorëheqjen? Mësohet se kush do të zëvendësojë në Portokalli (FOTO LAJM) Bukuroshja Xhemi Shehu nuk do të jetë më në drejtimin e “Portokallisë”, në krah të Salsano Rrapit. Pas shumë vitesh s
U infektua me koronavirus, Binaj flet për gjendjen shëndetësore Aktori i humorit Florjan Binaj e ka konfirmuar lajmin se është infektuar me koronavirus, por sqaron se është në gjendje
"Koronavirusi është shpikje", Protesta masive në Itali, nuk respektohet distancimi social (FOTO LAJM) Qindra njerëz u mblodhën këtë të shtunë në Piazza Duomo në Milano me një lëvizje protestë e cila riktheu në shesh ‘Jelek
Qumësht apo lëng portokalli, cili të duhet në mëngjes Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, p
Sot është nënë e dy fëmijëve, por e mbani mend Amin si balerinë në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Dikur ajo ka qënë ish-balerinë në trupën e baletit të Top Channel dhe prezantuese e emisionit “Portokalli”. Bëhet fj
Mos i hidhni lëkurat e portokallit! Vepron si magji në trupin tuaj A jeni i sigurt për të bërë lëngun tuaj të portokallit dhe për të hedhur lëvozhgën larg? Mos e bëj më përsëri! Lëvorj
"Plasi" mes Portokalli dhe Klanifornia: Plagjaturistët, as të kopjoni nuk dini (VIDEO) "Portokalli" dhe "Klanifornia" janë dy programet humoristike që transmetohet respektivisht njëri në Top Channel dhe tjet