999 rezultate për

portin

Vendimi i rëndësishëm: Po me transportin publik ç'do të ndodhë? (VIDEO) Përsa i përket transportit publik, një shqetësim shumë i madh për qytetarët që jetojnë larg nga vendet e tyre të punës,
Sportingu refuzon 10 milionë euro nga Milani për 18-vjeçarin Vëzhguesit e Milanit i kanë përqendruar sytë te talentet me perspektivë në Europë. Një prej të pikasurve nga kuqezinjtë
Vetëm 8 raste të reja, si u zgjerua sot harta Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 8 raste te reja. Te dhenet e reja
KPK hap konkursin për tetë prokurorë Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), ka shpallur konkursin për 8 prokurorë të Shtetit, të cilët do të rekrutohen nëpër
Me dezifektant dhe vetëm 20 persona, si e hapi Kosova transportin urban Ndryshe nga vendi ynë, ku nuk është njoftuar ende se kur mund të rifillojë aktivitetin transporti publik, ndonëse masat
Shqipëria hap lokalet, Kosova gjen zgjidhjen perfekte e hap transportin publik (FOTO LAJM) Prishtina e ka gjetur zgjidhjen për transportin publik. Nga dje në kryeqytetin e Kosovës urbanët kanë nisur punën me
Rama nuk hap transportin publik në Shqipëri: Lokalet të punojnë pa orar! Kryeministri Edi Rama ka folur sërish në lidhje me masat e marra ndaj COVID-19 në Shqipëri, duke theksuar se e vetmja gj
Nuk deklaruan 50 mijë euro, arrestohen dy persona në portin e Durrësit Policia Kufitare ka parandaluar dhe goditur dy raste të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Sekuestrohen 50.000 euro
Kapet në Portin e Durrësit kamioni me heroinë, pranga shoferit Policia e Durresit ka kapur një sasi prej 38 kg heroinë në një kamion, teksa ka arrestuar 49-vjeçarin që po transportont
Duhej të ishte gati që në 2019, Rama publikon video nga kantieri në Aeroportin e Kukësit (FOTO & VIDEO) Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati. Madje Kryeministri i p
Jo më shumë se 10 veta, Rama flet për transportin urban Kryeministri Edi Rama bëri me dije sot se ende nuk ka një datë kur mund të hapet transporti urban dhe ai ndërqytetas. Në
As luftërat, as kolera nuk e ndalën sportin, por Koronavirusi po! Ç'do të ndodhë me kampionatet dhe miliardat që qarkullojnë ato Pjesa më e madhe e eventeve sportive, të vogla apo të mëdha janë anuluar, shtyrë, apo riskeduluar për shkak të pandemisë
Bruno Fernandes te United, Sampdoria dërgon në FIFA Sportingun e Lisbonës Kalimi i Bruno Fernandes te Manchester United ka futur në "sherr" dy ish ekipet e portugezit. Ekipi italian i kërkon ati
"Shqipëria ka indeksin më pozitiv", Rama sulmon ashpër raportin e Freedom House Kryeministri Edi Rama ka reaguar nw lidhje me raportin e Freedom House, i cili e rendiste Shqipërinë në vendet që kanë s
Raporti i "Freedom House", reagon sërish Presidenti Meta Kreu i shtetit Ilir Meta, ka reaguar sërish në rrjetin social Facebook në lidhje me raportin e Freedom House për udhëhe
Automjetet shumë shpejt pa autorizim: Po me transportin publik ç'do të ndodhë? Deri më tani, qytetarët kanë mundur të levizin me automjetet e tyre private vetëm përmes autorizimit, por pas datës 11 m
Rrëzohet helikopteri në aeroportin e Shkupit, ka të plagosur Një helikopter është rrëzuar sot rreth orës 11:30 minuta në Aeroportin ndërkombëtar të-Shkupit. Në helikopter kanë qenë
Rrëzohet një helikopter në Aeroportin e Shkupit Para pak çastesh në aeroportin e Shkupit është rrëzuar një helikopter. Helikopteri është i Ministrisë së Punëve të Br
Nga e hëna italianët mund të përdorin transportin publik, rregullat që duhen zbatuar Nga e hëna datë 4 maj në mjetet e transportit publik në Itali do të udhëtohet në numër të limituar pasagjerësh. Në çd
Ankohet Duka: Shqipëria është i vetmi vend në Evropë që nuk e ka mbështetur sportin në këtë situatë Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, shpreson që futbolli të rinisë në maj, ndërsa shpreh zhgënji