999 rezultate për

portieri

Mbrojtësi i Premier League bën rolin e portierit (VIDEO) Një ngjarje interesante ka ndodhur sot në futbollin anglez në ndeshjen mes Bournemouth dhe Norwich. Mbrojtësi i Bour
Neuer në Serie A? Gardiani i portës së Bayern Munchen dhe kombëtares gjermane mund të "divorcohet" nga ekipi aktual pas shumë viteve. S
Largimi i Reinas, Milani zyrtarizon portierin e ri Pepe Reina është zyrtarizuar sot si portier i Aston Villas në formë huazimi kurse Asmir Begovic do ta zëvendësojë atë n
Nuk përmbahet ish-portieri i Interit, i fut duart të dashurës (FOTO LAJM) Ish-portieri i Interit dhe Fiorentinës, Sebastian Frey është bërë protagonist në rrjetet sociale. Ai ka postuar në "I
Karius shënon autogol pas gafës amatore (VIDEO) Loris Karius duket se është i mallkuar. Portieri famëkeq, i cili do të mbahet mend për gafat në finalen e Champions Leag
Courtois në super formë, ka mbajtur portën të paprekur në 9 nga 12 ndeshjet e fundit Thibaut Courtois është nisur për në Superkupën e Spanjës me qëllimin për ta fituar trofeun e tij të dytë si lojtar i Rea
E RËNDË/ Gjendet pa jetë në pishinë portieri 20-vjeçar Lokomotiva e Leipzigut të Gjermanisë konfirmoi lajmin se portieri i ri, Pascale Gaedke, i cili dikur ishte anëtar i tyre
Lajme të mira për yllin e Kosovës, bëhet portier i dytë i Torinos Kapiteni i Kosovës, Samir Ujkani, nga 2 shtatori i këtij viti është transferuar te skuadra italiane, Torino. Gardiani
"Kampionati suedez shumë i vështirë", Asani tregon çfarë ka folur me portierin e Aik Jasir Asani luajti ndeshjen e fundit me fanellën e Partizanit, ditën e djeshme, teksa u aktivizua titullar në triumfin 1
Ylli i Realit shënon një "perlë", topi ngec në trekëndësh (VIDEO) Martin Odeegard vazhdon të shkëlqejë me ekipin e Real Sociedad. Djaloshi i talentuar ka shënuar golin e tretë në fito
"Sirigu, bëj një foto me mua", portieri i Torinos pranon, por mbulo stemën e Juventus Një foto, kur flitet për futbollistët, nuk i mohoet askujt, por me kushte të përcaktuara. Di dicka për këtë një tifoze e
Portieri i Werderit ka shënuar një nga autogolat më qesharak të vitit (VIDEO) Jiri Pavlenka ka shënuar një nga autogolat më qesharak të vitit. Portieri i Werder Bremenit ka shënuar autogol, për t
Bëri ndërhyrje horror ndaj sulmuesit, portieri i Schalkes pezullohet 4 ndeshje Schalke 04 mposhti Eintrachtin e Frankfurtit me rezultatin 1-0 të dielën në "Gelsenkirchen", në një takim që do të mbahe
Ter Stegen lë pezull të ardhmen Marc-Andre ter Stegen thotë se është i lumtur në skuadrën e Barcelonës, mirëpo ngurron ta konfirmojë të ardhmen e tij në
Ndërhyrja e frikshme e portierit të Shalkes i shkakton dëme serioze futbollistit serb Schalke 04 ka mposhtur Eintracht Frankfurtin me rezultat 1-0 në ndeshjen e xhiros së 15-të të Bundelsigës. Por në një
Ekipi i Gentian Selmanit në superformë, tashmë synon elitën turke (FOTO LAJM) Ekipi i Menemen Bld ku aktivizohet portieri i kombëtares shqiptare Gentian Selmani vijon rezultatet pozitive, shkruan Al
Çiljeta dhe Albani fotografohen në momente private për ditëlindjen e portierit Prej katër vitesh këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, po jeton një histori dashurie me portierin, Alban Hoxha. Dyshj
Shpërthen "San Paolo", portieri i Genk bën gafën e vitit (VIDEO) Napoli ka arritur të zhblloki rezultatin kundër Genk duke kaluar në avantazh. Ekipi i drejtuar nga Carlo Ancelotti ka
Gol spektakolar nga "plaku" Pandev, shënon nga 43 metra distancë (VIDEO) Genoa po fiton me rezultatin 2-0 ndaj Lecces në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Serie-A. Goli i p
Prezantuesja italiane bën gafën madhe me Samir Handanovic, reagimi i portierit të Interit është epik (VIDEO) Për herë të tretë në karrierë e tij, Samir Handanovic (2011 – 2013) fitoi çmimin si portieri më i mirë në Serie-A. Preza