999 rezultate për

porsche

Fundoset anija italiane me një thesar brenda saj (FOTO LAJM) Një anije italiane që ishte nisur për në Brazil ndërsa mbante me vete rreth 2,000 makina, ka përfunduar në fund të detit
Porsche vjen me modelin e ri që nuk "pyet" për shiun (VIDEO) Sistemi i improvizuar Wet Mode, është mbrojtës shumë i mirë prej ujit Konstruksioni me peshë të lehtë dhe rrotat e gj
Shpërthen në flakë "Porsche-i" në Durrës, shoferi hidhet në rrugë (FOTO LAJM) Një makinë tip ‘Porsche Cayene’ ka shpërthyer në flakë në ecje e sipër. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në q
Porsche vjen me versionin e ti, cabriolet (VIDEO) Modelet Carrera S dhe 4S, janë prezantuar më parë se që pritej Pa kaluar as dy muaj, që kur u prezantuan si koncepte
Po bënin gara, Porche dhe Ferrari shkaktojnë kaos në rrugë (VIDEO) Shoferët e dy veturave sportive Ferrari dhe Porsche po garonin nëpër një rrugë të mbushur me vetura tjera, dhe në një mo
Majk aksidentohet me Porsche-n e tij, ka të lënduar Reperi është përfshirë në një aksident trafiku në lagjen 'Bregu i Diellit' në Prishtinë. Komandanti i Policisë së Tra
Besonte se kishte blerë "Porsche", por shoferi zbulon detajin shokues (FOTO LAJM) Pronarët e kësaj makine luksoze me shumë siguri do skuqen në fytyrë kur të mësojnë Porsche Cayenne e tyre nuk është aspa
Porsche nuk prodhon më makina me naftë Prodhuesi gjerman "Porsche" ka njoftuar se do ndalojë prodhimin e veturave me naftë dhe do përqendrohet në motorët benzi
U arrestua të premten por Lloris i rikthehet "Porsche-s" së tij Disa ditë më parë, portieri kampion botë i Tottenham-it, Hugo Lloris zuri faqet e para të gazetave për shkak të një arre
Çmenduritë e turistëve, seks mbi Porsche Njihet për jetën e shfrenuar që bëhet gjatë sezonit turistik, e ndikuar kjo edhe nga numri i madh i turistëve të huaj. P
E padëgjuar, vajza lë djalin me Porsche pasi zbuloi se makina luksoze ishte një kopje kineze (FOTO LAJM) Një vajzë nga Kina ka shkaktuar një valë reagimesh negative në rrjetet sociale, kur tregoi historinë e saj të dashurisë
Pas super Porsche-t, Adelina merr një tjetër dhuratë luksoze (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është martuar me Serjoza Markov, një ndër avokatët më të pushtetshëm në Maqedoni. Këngëtarja nga Shku
Boss me Porsche, vajzat rrahin dhe zhveshin bjonden e bukur pasi i mori të dashurin (VIDEO) Sherret për të dashurin janë bërë normale tani, por ky rast është shumë tipik. Një vajzë ka zgjedhur formën më të dhu
Nipi i deputetit mori nusen me 10 makina super luksoze, dalin pamjet e dasmës mbretërore (VIDEO) Të dielën që lamë pas u kurorëzua në martesë dashuria e Mand Fufit, djalit të ish-deputetit të PD-së Mhill Fufi. Rrug
Roma në panik, i aksidentohet lojtari Moment paniku për sulmuesin argjentinas të Romës Diego Perotti. Në orën 8:30 të mengjesit të kësaj të premteje, Pero
Në kohën e qeverisjes vajza e Çavkovit ka blerë Porsche 120 mijë euro Një pjesë e mediave maqedonase kanë shkruar se fëmijët e ish-ministrit të brendshëm, Mitko Çavkov bëjnë jetë luksi, duke
Vajza e Paul Walker marrëveshje ekonomike me Porsche për aksidentin Vajza e aktorit të njohur Paul Walkeri cili humbi jetën në nëntor 2013, ku ishte pasagjer në automjetin e tipit Porsche
Arrestim spektakolar i një krimineli serb (VIDEO) Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga
Telefoni i Porsche kushton më shtrenjtë se iPhone Kompania gjermane më herët kishte nisur shitjen e telefonave të mençur të bazuar në Huaëei Mate 9 për rreth 1.400 euro d
Drejtësia greke kërkon sekuestrimin e super Porsche-s në Tiranë Autoritetet greke të drejtësisë kërkojnë sekuestrimin e një mjeti luksoz në Tiranë. Bëhet fjalë për një autoveturë të