999 rezultate për

porche

Del në ankand "Porche" i vjetër, zbuloni çmimin maramendës (FOTO LAJM) Të apasionuarit pas makinave do të bënin çfarë të mundnin për të patur në dorë çelsat e makinës së ëndrrave të tyre.
Sot vendoset e ardhmja e Allegrit, takim me Agnellin Sot ose më së shumti të enjten, do të jetë dita e takimit të shumëpritur mes Andrea Agnelli dhe Massimiliano Allegri për
Po bënin gara, Porche dhe Ferrari shkaktojnë kaos në rrugë (VIDEO) Shoferët e dy veturave sportive Ferrari dhe Porsche po garonin nëpër një rrugë të mbushur me vetura tjera, dhe në një mo
Drejtësia greke kërkon sekuestrimin e një makine luksi në Tiranë Autoritetet greke të drejtësisë kërkojnë sekuestrimin e një mjeti luksoz në Tiranë. Bëhet fjalë për një autoveturë t
Humbja e Barças "çmend" shoferin e Porche në Vlorë, shkatërron 4 makina (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku janë përfshirë 5 makina. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur pas
Aksident në Lushnje, qytetari: "Dëgjohen ulërima brenda Porche-s" (FOTO LAJM) Një aksident, fatmirësisht pa një bilanc negativ ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e quajtur Pilo Lala, kryesisht t
Nga një Porche çdo ditë, helikopter çdo javë ...çmendurit e Tevezit me pagën e re (FOTO) Carlos Tevez do të bëhet futbollisti më i paguar në botë, në momentin e transferimit të tij në Super Ligën Kineze. Kjo d
Porche fiton gjyqin, ja arsyeja pse humbi jetën Walker Paul Walker, legjenda Fast& Furious humbi jetën më 30 nëntor 2013 si pasojë e një aksidenti më makinë. Ai pësoi aksi
Në Kërçovë nis prodhimi i “airbag”-ëve për BMW, Toyota, Porche, Jaguar Në zonën teknologjike-industriale të Kërçovës sot ka filluar punën fabrika për prodhimin e "airbag"-ëve per disa prej ma
Messi fiton "Topin e Artë", Ronaldo i blen vetes një super dhuratë (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka harruar shumë shpejt humbjen e pësuar në garën për Topin e Artë. Ylli Real Madrid, në fakt, ka
Krishtlindjet, një “Porche” dhuratë për Rihannën (FOTO-LAJM) Me rastin e Krishtlindjeve, kompania diskografike, "Roc Nation" e cila është në pronësi të Jay-Z i ka dhuruar Rihannës n
Porche Cayenne GTS, e pakapshme (VIDEO) Versioni i ri i Cayenne GTS është makina më e fuqishme në rangun e makinës Porcshe. Motorri i saj V8 me 4,8 litra me baz