poloni

Formacionet zyrtare: Poloni - Itali Italia do të luaj sonte në transfertë kundër Polonisë në "Stadion Śląski", ndeshje e vlefshme për Ligën e Komb
Portugalia fiton me përmbysje ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka marrë një fitore të rëndësishme sonte ndaj Polonisë me rezultatin 2-3 në "Stadion Śląski". N
Portugalia shënon edhe golin e tretë ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është Bernard
Portugalia përmbys Poloninë (VIDEO) Portugalia ka përmbysur Poloninë në "Stadion Śląski". Këtë herë është një shënuar një autogol nga mbrojtës
Portugalia barazon rezultatin ndaj Polonisë (VIDEO) Portugalia ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi Andre
Zhbllokohet ndeshja, Polonia kalon në avantazh ndaj Portugalisë (VIDEO) Polonia ka kaluar në avantazh ndaj Portugalisë në "Stadion Śląski". Ai që ka shënuar është sulmuesi i Geno
Formacionet zyrtare: Poloni - Portugali Polonia dhe Portugalia do të ndeshen sonte në "Stadion Śląski", e vlefshme për Ligën e Kombeve. Polakët do
Bazë ushtarake në Poloni, Varshava gati 2 miliardë dollarë Varshava është e gatshme të paguajë të paktën 2 miliardë dollarë për hapjen e një baze ushtarake amerikane në vend. K
Italia ngec me Poloninë Italia ka barazuar me rezultat 1-1 në ndeshjen e parë në grupin e saj. Polakët kaluan në avantazh të parët, teksa në
Donnaruma bën pritjen e sezonit, por Polonia e mbyll pjesën e parë në avantazh (VIDEO) Polonia e ka mbyllur në avantazh të një golin pjesën e parë që po luhet kundër Italisë, Në fillim të pjesës së parë
Liga e Kombeve, Italia me ide të qarta kundër Polonisë Edhe Italia po kryen përgatitjet e fundit për ndeshjen debutuese ne Ligen e Kombeve ku përballë do të ketë Poloninë.
Godet shokun e skuadrës, arbitri nuk ia kursen kartonin e kuq (VIDEO) Shpeshherë kemi dëgjuar për episode të çuditshme në fushën e lojës ku protagonistë bëhen lojtarët nga të dyja skuadrat q
De Biazi: Ndihem i tradhtuar, nga stoli i Polonisë te Kroacia e Ronaldo Gianni De Biasi, ish-tra jneri i Kombëtares së Shqipërisë, është rikthyer të flasë për median italiane, më konkretisht p
Gianni De Biasi tepër i zhgënjyer që nuk u emërua trajner i Polonisë Edhe pse De Biazi e kishte mohuar një ofertë për të qenë trajner i Polonisë, është ish-trajneri i Shqipërisë, që shprehe
Mbytet në Sarandë një turiste nga Polonia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bregdetin e Sarandës. Mësohet se një turiste nga Polonia është mbytur ditën e sotme në
Polonia dhe Panamaja "fundosin" kompanitë e basteve Polonia arriti të marrë një fitore minimale 0-1 ndaj Japonisë. Një fitore kjo që nuk i ka vlejtur asgjë por polakët
Polonia merr fitoren e parë, Japonia vazhdon aventurën në Botëror (VIDEO) Polonia ka marrë fitoren e parë sot ndaj Japonisë me rezultatin minimal 0-1 në "Volgograd Arena". Pas kësaj humbje j
Zhbllokohet ndeshja, Polonia kalon në avantazh ndaj Japonisë (VIDEO) Polonia ka kaluar në avantazh ndaj Japonisë në "Volgograd Arena". Ai që ka shënuar është futbollisti Bednarek në min
Goli i Polonisë përmbys gjithçka në grupin H, ja skuadrat favorite Polonia ka kaluar në avantazh ndaj Japonisë në minutën e 59' nga mbrojtësi Badnarek. Ky rezultat nuk i intereson asg
Publikohen formacionet, Senegali dhe Kolumbia në "luftë" për fitore Sot pritet të luhen ndeshjet e fundit të fazës së grupeve ku përballjet e para do të jenë ato të grupit H, ku Senegali d