999 rezultate për

policia

E arrestuan pasi rrahu gruan, 52-vjeçari gjendet i vetëvarur në qeli Tonin Tuci është gjetur i vetëvarur në qelinë e paraburgimit në Komisariatin e Policisë së Durrësit, pasi ishte shoqërua
Bën tatuazh emrin e së bijës 3-vjeçare dhe më pas e vret Në SHBA ka ndodhur një ngjarje makabër që ka shokuar të gjithë. Një baba i quajtur Howard Jansen ka rrahur brutalisht va
Çudirat shqiptare nuk kanë fund, policia i nxjerr familjes fëmijën nga bagazhi (VIDEO) Duket se çudirat shqiptare nuk kanë fund. Kështu ditën e sotme, policia i ka prishur planet e pazakonta një familje
Nuk iu bind "shtetit", gjobitet rëndë lokali pasi nuk ndaloi muzikën pas orës 20:00 Policia ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë një administrator lokali dhe me 3 milionë një tjetër, pasi u konstatuan duke
Policia shqiptare del bllof: Mohoi ndalimin, veterani i UÇK u mbajt 2 orë dhe u lirua pas ndërhyrjes Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Meliza Haradinaj konfirmon se veterani i UÇK-së, Murtez Kastrati ishte ndaluar
Shqiptari zhduket pa gjurmë, policia në Angli vë alarmin për këdo që ka informacion Një i ri shqiptar është zhdukur duke bërë që me urgjencë të nisë hetimi për gjetjen e tij. Mësohet se shqiptari ësht
Policia shqiptare ndaloi veteranin e UÇK? Zbulohet si qëndron e vërteta Mëngjesin e sotëm në media u shpërnda me shpejtësi lajmi se policia shqiptare ka ndaluar një veteran të UÇK, pas një fle
E kërkoi Serbia, Policia shqiptare ndalon veteranin e UÇK-së Policia e Shqipërisë ka ndaluar veteranin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Murtez Kastratin, nga Lipjani. Lajmin e bë
A do lejohen tifozë në ndeshjen finale të Kupës së Shqipërisë? Reagon Policia e Shtetit Federata Shqiptare e Futbollit dje kërkoi leje për lejimin e një grupi të vogël tifozësh në ndeshjen finale të Kupës së
Sot finalja e madhe e Kupës së Shqipërisë, Policia merr masa Dita e sotme është një ditë e rëndësishme për të gjithë tifozët e futbollit shqiptar. Policia e Tiranës ka marrë masa
Nuk zbatuan masat anti-COVID, 12 lokaleve në Prizren i vihet dryni Policia në Prizren dhe Inspektorët komunal kanë mbyllur 12 lokale afariste në këtë qytet, raporton Gazeta Express. Pë
S*ks me klientët në sy të vajzës së mitur, si u arrestua në hotel 40 vjeçarja Një grua 40-vjeçare, është arrestuar në flagrancë mbrëmjen e 30 Korrikut. Bashkë me të u vu në pranga edhe një 25-vjeçar
11 vjeçarja "hidhet në erë" nga makina, shpëton mrekullisht (VIDEO) Një vajzë 11-vjeçare ka shpëtuar mrekullisht pasi një makinë e fluturoi në ajër, teksa po kalonte rrugën. Policia bër
Bridhte lart e poshtë me "bishën" lukzoze, çfarë i gjeti policia Nje operacion i madh koduar “Tërnova” eshte zhvilluar në Dibër, Bulqizë dhe Mat dhe ne perfundim te tij jane sekuestruar
Kapet fieraku, i vuri zjarrin dy automjeteve te vendparkimi Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datën 29.07.2020, rreth orës 23:50, ku në parkimin e një pallati në lagjen “Ap
U infektuara në Berat thyen karantinën, kapet nga policia Policia e Beratit ka kapur një grua 37-vjeçare me inicialet E.Z., e cila ishte e infektuar me koronavirus, por shkeli rr
EMRI/ Vrau veten? Gjendet i pajetë biznesmeni i njohur shqiptar Një biznesmen është gjetur i pajetë brenda vilës së tij, në një kompleks, që ndodhet në periferi të Tiranës. Viktima
Iu gjet arma e ekzekutimit të Emiljano Ramazani në servis, burg për babë e bir Gjykata e Elbasanit ka vendosur sot masën arrest me burg për babë e bir, Albert dhe Seit Manhasa, në servisin e të cilëv
I shpëtoi policisë herën e parë, shqiptari shkon drejt e në "gojën e ujkut" Një tregtar i ri i drogës u arrestua mbrëmë në Selanikun perëndimor. Sipas policisë, shqiptari 27-vjeçar, i cili po t
Arrestohet "Loku" i Peqinit, lidhje me vrasjen e Emiljano Ramazanit Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një tjetër shtetas të dyshuar për vrasjen e Emiljano Ramazanit. Mësohet se ai n