999 rezultate për

polici

Trazoi politikën, policia reagon për Edmond Begon Policia ka vënë në pranga shqiptarin Edmond Bego, 48-vjeç. Shqiptari i shumëkërkuar është vënë në pranga nga policia
Bënë aksion në mes të Tiranës, lihen në burg dy të rinjtë Policia ka zbardhur detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në Tiranë, ku dy persona pasi iu larguan pat
Shoferë bëni kujdes, tani kontrolloheni edhe nga ajri Tashmë, policia rrugore ka nisur monitorimin e sjelljes së drejtuesve të mjeteve në rrugë, edhe nga ajri. Llojet e sh
I forti me Range Rover bën gabimin e madh në rrugë, si e kapi policia (VIDEO) Policia Rrugore tani e tutje do të evidentojë me dron parakalimet e gabuara. Polica njoftoi sot se ka gjetur një “ilaç”
PD nxjerr numrin e telefonit: Me kë foli mbrëmë Taulant Balla në Greqi? Enkelejt Alibeaj ka hedhur akuza të reja në drejtim të maxhorancës dhe Taulant Ballës duke theksuar se ky i fundit ka ko
Policia kishte dijeni për sherrin që shkaktoi vrasje në Gjilan Familjarë të 24 vjeçarit të vrarë dje në fshatin Verbicë të Zhegovcit kanë rrëfyer se Policia e Kosovës ishte njoftuar d
Vrasja në Gjakovë kthehet në mister, kush ka të drejtë policia apo prokuroria? Ende nuk dihen rrethanat që cuan në vdekjen e Rabe Shkodras, gruas mbi 50 vjeçe nga Gjakova. Policia e Prokuroria, kanë
Shqipëria e la të lirë, kush është biznesmeni me tre emra që u kap nga grekët për llogari të italianëve Edmond Bego nuk do t'a kishte menduar se pas plazhit në Korfuz, udhëtimi i tij do të përfundonte me prangat në duar nga
Parandalohet një sulm në stacionin e policisë në Spanjë Një burrë është vrarë në një stacion policor në Cornellà de Llobregat, në jug të Barcelonës, pasi ishte i pajisur me thi
Policia rrëfen ngjarjen, si babë e bir vranë kushëririn Policia në Gjilan ka dalë me detaje rreth vrasjes që ka ndodhur dje pasdite në fshatin Verbicë e Zhegovcit në këtë komun
Shqiptarët nuk venë mend, kur dalin para timonit iu duket vetja trima (VIDEO) Policia e Shtetit ka fijuar kontrollet me radarë. Gjatë orëve të para të mëngjesit në rrugën interurbane Tiranë-Durrës,
U arrestua në Igumenicë, çfarë do të bëhet me shqiptarin Policia ka vënë në pranga shqiptarin Edmond Bego, 48-vjeç. Shqiptari i shumëkërkuar është vënë në pranga nga policia
Arrestohet sërish shoferi që i theu këmbën policit në Fushë-Krujë Policia ka arrestuar për herë të dytë drejtuesin e mjetit, i cili aksidenti rëndë pak ditë më parë oficerin e policisë r
Sot nisi pelegrinazhi në Tomorr, çfarë duhet të dini Sot, deri më datë 25 gusht, në Berat do të nisë pelegrinazhi në malin e Tomorrit. Nisur nga kjo, burime zyrtare nga p
Përplasën 7 makina, flet pronari i shtëpisë ku u futën autorët Policia ka zbardhur detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi mbrëmë në Tiranë, ku dy persona pasi iu larg
Me 120 km/h, tapë dhe me fëmijët në makinë, arrestohet shoferi i çmendur Kontrollet në të gjitha rrugët e kryeqytetit janë kryer masivisht nga Policia e Tiranës, për të shmangur çdo incident të
Nuk marrin mundin as ta fshehin, trafikantët lenë nam (FOTO LAJM) Policia greke ka realizuar dy operacione të ndryshme anti-drogë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni i parë është zhvil
Shqiptari ia heq bikinit anglezes në pishinë, e gjithë Greqia e merr vesh Një 31-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi nën akuzën se ka tentuar të përdhunojë një turiste 21 vjeçe nga Anglia.
FSHF kërkon rikthimin e policisë, pas asaj që ndodhi në Korçë Federata Shqiptare e Futbollit pas incidentit të ndodhur në ndeshjen Skenderbeu-Partizani ka dalë në një deklaratë për s
Zbulohen dy artistë me drogë dhe armë në Tiranë (VIDEO) Kanë rënë në prangat e policisë disa përsona që shprëndanin drogë në Tiranë. Ata maskoheshin sikur punonin në një dyqan