999 rezultate për

pogban

Huazim me të drejtë blerje, Juventus nuk heq dorë nga Pogba Juventus synon ta rikthej në skuadër Paul Pogba. Real Madrid dhe Juventus janë dy klubet duan transferimin e mesfush
Juventusi ofroi 2 lojtarë për Pogban, Man.United i tha "JO" Juventusi vazhdon të mos heqë dorë nga Paul Pogba dhe do të bëjë çdo tentativë të mundshme për ta rikthyer në Torino në
Manchester United vendos përfundimisht për Pogban ‘Manchester United kanë marrë vendimin përfundimtar për të shitur Paul Pogban në fund të sezonit, sipas medieve në Ishul
Paratici e pret me "krahë hapur" Pogban: E duam shumë, është lojtar i shkëlqyeshëm Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici është pyetur nëse është i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedit
Raiola i kërkon Man.United të lejojë Pogban të largohet, Juventusi destinacion i mundshëm Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola ka kërkuar nga Manchester Unitedi ta lejojë mesfushorin të largohet në afatin dimëror
Juventus nis bisedimet me Raiolan për Pogban Juventusi ka filluar negociatat me Mino Raiola për të rikthyer Paul Pogba në Torino. Sipas le10sport.com, bisedimet k
Dybala: Dua të luaj përsëri me Pogban, e vlerësoj shumë Paulo Dybala ka shprehur edhe një dashurin e tij për ish-shokun e skuadrës te Juventusi, Paul Pogba, duke thënë se shpre
Me Bruno Fernandes në skuadër, Man.United i gatshëm ta shesë Pogban me çmim më të ulët Manchester United është i gatshëm të ulin çmimin e tyre për të shitur Paul Pogban në verë pas transferimit të Bruno Fern
Interi tenton seriozisht Pogban, Reali ka gati ofertën Inter mendon seriozisht për Paul Pogbanë. E zbulon në numrin e sotëm “Gazzetta dello Sport”, që gjithsesi shkruan se ësh
"Pogbanë e kërkon Reali por do të shkojë te Juventusi" Ish-futbollisti nga Mali, Mohamed Sisoko ka folur pët karrierën e tij, duke theksuar se Liverpuli dhe Juventusi kanë bër
Pritet të largohet, Manchester United i ul çmimin Pogbas Manchester Unitedi ka vendosur t’ia ulë çmimin mesfushorit të vet francez, Paul Pogbas, i cili pritet të largohet nga kl
Manchester United është i detyruar të shesë Pogban në verë për këtë arsye Poul Pogba momentalisht kja një vlerë rreth 100 milion euro, por United vështirë se mund ta shesë më këtë çmim. "Djajtë
Solskjaer i përgjigjet Raiolës për Pogban Pak ditë më parë Mino Raiola deklaroi se Paul Pogba mund të lërë Manchester United në fund të sezonit dhe se mes shumë a
"Çmendet" Juventusi, bën gati 270 milionë euro për Pogban “Bianconeri” synojnë ta rikthejnë mesfushorin francez në Itali gjatë verës që vjen. Interesim për Pogban ka shfaqur edhe
Dybala: Shpresoj që përsëri të festoj golat me Pogban Paulo Dybala ka bërë të ditur edhe një herë se dëshiron që skuadra e tij ta transferojë Paul Pogban. Argjentinasi ka
Perez ironizon Pogban: S’e di kush është Pasi Real Madridi e fitoi trofeun e Superkupës së Spanjës, presidenti Florentino Perez u pyet për mundësinë e transferim
Juventusi bën gati ofertën e re për Pogban Paul Pogba mbetet ëndrra e madhe e Juventusit për sezonin e ardhshëm. Sipas gazetës italiane Tuttosport, bardhezinjtë ta
Nuk ndalet Reali, ka gati ofertën e "çmendur" për Pogba Reali i Madridit është gati të bëjë çmenduri për Paul Pogbanë. "Los Blancos", tanimë prej kohësh janë në gjurmët e mesfu
United i gatshëm të negociojë me Interin, kërkon shkëmbimin Martinez-Pogba Manchester Unitedi është i gatshëm ta lejojë Paul Pogban të largohet, por vetëm në një marrëveshje shkëmbimi për Lautaro
Ronaldo insiston për të patur Pogban te Juventusi Për të qëndruar në formë, Juventusi vazhdimisht po e monitoron tregun e transferimeve. Po ashtu menaxhmenti i Juventu