999 rezultate për

pogba

Epike: Pogba "kap mat" Antonio dhe Fernandes teksa qeshin me penalltinë e tij (VIDEO) Paul Pogba duket se ka kapur shokun e tij të skuadrës së Manchester United, Bruno Fernandes duke qeshur me Michail Anton
Manchester United bën detyrën, Pogba gjen rrjetën (VIDEO) Manchester United vijon formën e mirë. Skuadra e Solskjaer mposhti 0-3 në transfertë Aston Villën. Serinë e golave e
Pogba bën kthesë "360 gradë", dëshiron qëndrimin te United Francezi ka më pak se një vit në marrëveshjen aktuale, megjithëse Manchester United mund ta zgjasë atë edhe për 12 muaj
Manchester United dhe Juventus projektojnë shkëmbimin e vitit, Pogba drejt rikthimit në Serie A Manchester United dhe Juventus janë në bisedime për një shkëmbim të bujshëm. Dy gjigantët e mëdhenj evropian kanë nis
Pogba me pozicion të ri te Manchester United pas blerjes së Fernandes (FOTO LAJM) Mesfushori francez ka pasur një sezon të vështirë duke u përballë me shumë lëndime. Por, transferimi i Bruno Fernande
Man.United i vendos çmimin Pogbas, gjithçka bëhet e vështirë për klubet që duan shërbimet e tij Nuk ka ditë që emri i Pogbas nuk është në media, dhe Juventus po shpreson në rikthimin e tij. Drejtori sportiv i Juve
Perez nuk e mban premtimin, Zidane "dorëzohet" për Poul Pogba Trajneri Zinedine Zidane duket se ka hequr dorë nga dëshira e tij e madhe për të patur në skuadër, Paul Pogba. France
Çmenduria për të transferuar Pogba-n, Real Madrid ofron 4 lojtarë Real Madrid ka në plan për të transferuar Paul Pogban. Siç raporton tabloidi britanik “The SUN”, në pamundësi për të
"Çmendet" Reali, ofron 4 lojtarë për Poul Pogba Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, prej kohësh është një admirues i fituesit të Kupës së Botës, i cili pjesën më t
Juventus nis bisedimet me Raiolan për Pogban Juventusi ka filluar negociatat me Mino Raiola për të rikthyer Paul Pogba në Torino. Sipas le10sport.com, bisedimet k
Pogba blen apartament luksoz në Miami, do mbeteni pa "mend" (FOTO LAJM) Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, shpeshherë udhëton në Miami, ku ndjek edhe ndeshjet e klubit ta basketbollist Mi
Prestigjozja spanjolle zbulon formacionin e Real Madrid për sezonin e ri, i frikshëm Shumë ekipe kanë planifikuar skuadrat për sezonin e ri, 2020/2021. Pjesë e thashethemeve kanë qenë yjet më të mëdha t
10 vite në krye të Juves, 10 blerjet dhe shitjet më të shtrenjta të Agnellit Andrea Anjeli prej 10 vitesh është president i Juventusit dhe gjatë kësaj periudhë kanë ndodhur blerje dhe shitje të sht
Dybala: Dua të luaj përsëri me Pogban, e vlerësoj shumë Paulo Dybala ka shprehur edhe një dashurin e tij për ish-shokun e skuadrës te Juventusi, Paul Pogba, duke thënë se shpre
Me Bruno Fernandes në skuadër, Man.United i gatshëm ta shesë Pogban me çmim më të ulët Manchester United është i gatshëm të ulin çmimin e tyre për të shitur Paul Pogban në verë pas transferimit të Bruno Fern
E do Reali dhe Juventusi, Pogba e ka mendjen te fusha Paul Pogba është prej kohësh në radarët e Juventusit dhe Realit të Madridit ndërsa sëfundmi garës për të i është shtuar
Interi tenton seriozisht Pogban, Reali ka gati ofertën Inter mendon seriozisht për Paul Pogbanë. E zbulon në numrin e sotëm “Gazzetta dello Sport”, që gjithsesi shkruan se ësh
Man.United i detyruar të shesë Pogba, madje edhe me çmim të padëshiruar Deklarata e Ed Woodward se në verën që vjen nuk mund të pritet biznes i zakonshëm në tregun e transferimeve për Manchest
"Juventusi nuk dëshiron titull në tavolinë", Marchisio: Ja pse ia tërhoqa veshin Pogbas Klaudio Markizio është rikthyer të flasë për ish-skuadrën e tij me të cilën shpenzoi mbi 10 vite si futbollist profesion
Pogba ka vendosur tashmë mes Real Madridit dhe Juventusit Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba është gati të përqendrohet në një transferim te Real Madridi dhe jo rikthim