999 rezultate për

podolski

ZYRTARE/ Lucas Podolski bëhet me ekip të ri (VIDEO) Ashtu siç ishte përfolur ditët e fundit, Lucas Podolski ka vendosur që ta vazhdojë karrierën e tij në Turqi. Sulmuesi gj
Lucas Podolski i shkruan Ilda Bejlerit në "Instagram", publikohet biseda (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një mesazh në “Instagram” nga futbollisti i njohur Lucas Podolski. Emri i saj ës
Muller tallet me Podolskin: Sa e pagove Hart që të hapi portën? Përballja mes Gjermanisë dhe Anglisë ishte një ndeshje speciale për Lukas Podolskin i cili luajti ndeshjen e tij të fund
Gjermania mund Anglinë (VIDEO) Gjermania ka shënuar fitore minimale 1:0 në miqësoren ndaj Anglisë dhe njëherit ndeshjen e fundit të Lucas Podolskit me
Podolski e komenton në këtë mënyrë gjestin e Lëv Videoja ku shihet trajneri i Gjermanisë Lëv teksa fut dorën në të pasme dhe e nuhat ka bërë xhiron e botës. Por për
Podolski flet për të ardhmen Sulmuesi i Galatasarayt, Lukas Podolski ka mohuar spekulimet e mediave se do të rikthehet në Bundesligë pas përfundimit
Podolski pas golit dhuron dhe një shuplakë (VIDEO) Sulmuesi gjerman, Lukas Podolski ka shënuar golin e parë për skuadrën e tij të re Galatasaray në miqësoren kundër Celta
Inter dëgjo Low: Nëse Podolski luan më shumë... Goli i Lukas Podolskit shpëtoi Gjermaninë nga humbja në miqësoren e mbrëmshme kundër Australisë. Nëse me Interin ish fut
Pedro Rodriguez drejt Interit Sulmuesi i Barcelonës Pedro Rodriguez mund të jetë një prej goditjeve verore të Interit. Katalanasi është tejet i pakëna
Inter, Podolski rikthehet te Arsenal Duket e sigurtë, të paktën për momentin: Lukas Podolski do të kthehet te Arsenali në fund të sezonit. Me paraqitjet e ti
"Ndahen" Shaqiri e Podolski (FOTO LAJM) Dy transferimet më të bujshme të Interit gjatë merkatos së janarit, Xherdan Shaqiri e Lukas Podolski, duket se e kanë hu
Europa League: Mancini përfshin Shaqirin, le Podolskin? Trajneri i Interit, Roberto Mancini, ende nuk ka vendosur se cilin nga futbollistët e ri, Xherdan Shaqirin apo Lukas Pod
Podolski: Ëndërroj rikthimin te Koln Lukas Podolski i ka idetë e qarta. Sulmuesi gjerman i Interit, në një intervistë për "Bild", tregom objektivat e tij me
D’Ambrosio: Shaqiri solli mentalitet fituesi Danilo D’Ambrosio ka lavdëruar Xherdan Shaqirin pas paraqitjes së sotme kundër Sampdorias. Mbrojtësi interist tha se
Inter-Genoa, Podolski e Shaqiri gati Interi u përforcua në këtë merkato janari me afrimin e Lukas Podolskit dhe Xherdan Shaqirit, i pari mbërritur nga Arsena
Inter, Podolski akuzon Wenger-in Lukas Podolski bëri një gjuatje te saktë në drejtim të menaxherit të Arsenalit, Arsen Wenger, duke e akuzuar hapur për m
Inter, Podolski: Mezi pres të luaj në "San Siro" Protagonistë në sfidën e djeshme mes Juventusit dhe Interit, sulmuesi zikaltër Lukas Podolski ka komentuar në profilin e
Mungon Palacio, Podolski në fushë kundër Juves? Mund të ketë risi në formacionin e Interit për sfidën e sotme kundër Juventusit. Në udhëtimin me skuadrën drejt Torinos
Zyrtare: Podolski tashmë në Inter Klubi londinez i Arsenalit ka njoftuar pak më parë se sulmuesi Lukas Podolski do ta kalojë pjesën e mbetur të sezonit në
Podolski humbet stërvitjen, mungojnë dokumentat nga Arsenali Lukas Podolski nuk mund të stërvitet me ekipin e tij të ri, Interin, pasi nuk ka ndodhur ende shkëmbimi i dokumentave me