999 rezultate për

pochettino

Ndodh në Angli, Pochettino nënshkruan me djalin e tij Muricio Pochettino ka nënshkruar me djalin e tij te Tottenham. Trajneri argjentinas është paraqitur sot në faqen zyrt
Eriksen te Reali? Tottenham gjen pasuesin e danezit në Francë Me Christian Eriksen që është në shënjestrën e Realit të Madridit, Tottenham nuk kërkon të ngelet e papërgatitur në rast
UEFA pranon kërkesën e Pochettinos duke ndryshuar rregulloren Mauricio Pochettino beson se e gjithë skuadra e tij e meriton të shfaqet në fotografi para finales së Ligës së Kampionëv
Pochettino bën publike listën e futbollistëve për ndeshjen me Liverpool Mauricio Pochettino, trajneri i Tottenham, ka publikuar listën e lojtarëve me të cilët do të udhëtojë në Madrid, për fin
Pochettino bën premtimin: Nëse fitojmë Champiosin do të qaj për një javë Tottenhami do të luajë në datën 1 qershor kundër Liverpoolit me shpresën për të ngritur lart trofeun e Championsit në Ëa
Pochettino ndryshon mendim: Unë dua të qëndroj te Tottenham Disa javë më parë Maurico Pochettino dukej i vendosur ti thoshte lamtumirë Tottenhamit pas Ligës se Kampioneve. Por s
"Pochettino është tifoz i Juves, ka pasur takim me Paraticin" Pas largimit të Allegrit tashmë në skenë për stolin e Juventusit kanë dalë shumë emra. Por edhe pse ka shumë emra në
E konfirmon kushëriri i tij, Pochettino dëshiron të drejtojë Juventusin Mauricio Pochettino kërkon që të largohet nga Tottenham pas finalës së Champions League në 1 qershor kundër Liverpoolit.
Mediat italiane: CR7 zgjedh trajnerin e ri të Juventusit Cristiano Ronaldo i ka propozuar Juventusit emrin e zëvendësuesit të Massimiliano Allegrit. Sipas ‘La Gazzetta dello
Pochettino mbetet favorit për stolin e Juventusit Trajneri i Tottenhamit Mauricio Pochettino mbetet favoriti kryesor për të zëvendësuar të larguarin Massimilano Allegrin,
Pochettino kërkon garanci për të qëndruar te Tottenham Mauricio Pochettino e ka bërë të qartë se nuk do të qëndrojë te Tottenhami në rast se drejtuesit e klubit nuk do të kenë
Po shkëlqen te Tottenhami, Juventus në sulm për Pochettinon Një emër i ri ka dalë për stolin e Juventusit. Sipas asaj që bën me dije "Repubblica', Mauricio Pochettino është trajner
Prekëse, Mauricio Pochettino shpërthen në lot pas kualifikimit në finale (VIDEO) Tottenhami shkroi historinë dje në mbrëmje duke u kualifkuar për në finalen e Madridit. Spërsat do të sfidojnë tashmë
Pochettino: Të paraqitemi ndryshe dhe të kërkojmë finalen Të mërkurën zhvillohet gjysmëfinalja e dytë e Ligës së Kampionëve ndërmjet Ajaxit dhe Tottenham Hotspur. Londinezët pësu
Pochettino: Futbolli është i pashpirt Disfatë e shëmtuar 1-0 për Tottenham, që u desh ta mbyllë ndeshjen ndaj Bournemouth me vetëm 9 futbollistë, për shkak të
Pochettino: Ishin më energjik se ne, besojmë te përmbysja Deklarata e trajnerit të Tottenham Mauricio Pochettino pas ndeshjes për mikrofonat e BT Sport. "Mendoj se nuk e nisë
Pochettino: Përballë Ajax do të jetë një natë fantastike Mauricio Pochettino ka kërkuar nga lojtarët e tij që të harrojnë mungesat dhe të luajnë si ekip për të mposhtur një supe
Humbja e parë në shtëpinë e re, Pochettino zbulon shkakun Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, ia ka vënë fajin ndeshjes që skuadra e tij do të luajë ndaj Ajax në Champions
Pochettino:Zemra më thotë se Kane do të jetë gati për finalen e Champions-it Mauricio Pochettino thotë se Harry Kane pritet të jetë në dispozicion, nëse Tottenham mund Ajax dhe kualifikohet në fina
Pochettino i prerë me lojtarët: Nuk do të lejoj askënd të bëjë këtë gjë Trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino, u shpreh sot se nuk do të lejojë lojtarët e tij që të fokusohen vetëm te Cham