999 rezultate për

plot

Sikur të ndiente fundin: Dëshira e Maradonës që i shprehu shokut, familja nuk ia plotësoi Sikur të ndiente fundin e parakohshëm, Maradona ka diskutuar me miqtë vetëm pak ditë përpara tragjedisë që i ndodhi gjit
"Duhej një trajner si Solskjaer, të thoshte se luan në çdo klub europian", emocionon babai i Uzunit E nisi nga kategoritë e ulta të Shqipërisë dhe tashmë bën jehonë në gjithë Europën, duke i shënuar në shtëpi një ekipi s
Përloti botën, rrëfimi i plotë i Meghan Markle rreth abortit të saj (FOTO LAJM) "Ishte një mëngjes korriku që filloi si çdo ditë tjetër e zakonshme: Bëj mëngjesin. Ushqej qentë. Marr vitaminat. Gjej a
CHAMPIONS/ Inter - Real Madrid, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Inter – Real Madrid është kryendeshja e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve. Të dy skuadrat kanë nevojë të madhe për pikët
Rrëfimi i plotë i Sali Lushës: E vërteta e kasetës së babait të Fatmir Haklajt! Për Sali Lushajn, personin e fundit që e ka takuar për së gjalli Azem Hajdarin, rigjykimi i kësaj çështjeje është një fa
Udhëtimi drejt Malit të Zi, rregullat e reja që duhet të dini Qytetarët shqiptarë, të cilët udhëtojnë drejt Malit të Zi janë njoftuar për rregullat e reja për kalimin drejt vendit fq
U kap me kamionin plot e përplot me duhan, arrestohet 38 vjeçari Një 38 vjecar është arrestuar nga Policia e Kukësit pasi u kap teksa transportonte një kamion të tejmbushur me duhuan.
"Më plasën ujërat", Sara ve në lojë Ledrin dhe përlotën rrjetin (VIDEO) Ky skenari që të bësh partnerin me zemër duke i thënë më plasën ujërat, është i famshëm. Qarkullojnë plot video të tilla
11 rregulla të ngrënies së shëndetshme që duhet t'i harroni plotësisht (FOTO LAJM) Ata që kujdesen për trupin e tyre shpesh përpiqen të zëvendësojnë ushqime jo të dëmshme me ato të shëndetshme. Por në nj
OBSH-ekspertëve të virusit: Shkoni në Kinë sa më shpejt Ekspertë ndërkombëtarë të virologjisë pritet të shkojnë së shpejti në Kinë për të hetuar në lidhje me origjinën e korona
Liverpol me plot mungesa shkatërron Leicester (VIDEO) Liverpool ka mundur 3-0 Leicester-in në javën e 9-të të Premier League dhe ka kapuar Tottenhamin në krye të kampionatit
OBSH: Vala e 3-të e koronavirusit do të jetë në pranverë, nëse nuk plotësohet ky kusht David Nabarro, i dërguar special i Organizatës Botërore të Shëndetësisë për COVID-19 ka parashikuar se do të ketë një va
Basha sfidon Ramën: Nëse nuk ke asgjë për të fshehur, prano direkt një hetim të plotë! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë për mediat përforcoi denoncimin e tij në lidhje me manipulimin
Superkompjuteri jep parashikime të reja për rënditjen e Premier League, ka plot befasi Manchester City është parashikuar të mundë Liverpoolin në garën për titullin e Premier League sipas parashikimeve të fun
HOROSKOPI/ Dita e sotme do jetë plot shanse për peshqit, mjafton të kapni të duhurin Dashi Eshtë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë nga gjërat që nuk japin ndonjë rezultat për ju. Ambi
Plotësohet kushti i Messit, Guardiola dhe Man City arrijnë marrëveshje për vazhdimin e kontratës E ardhmja e Pep Guardiolas do të jetë te Manchester City. Trajneri katallan dhe skuadra e Manchester Cityt kanë arrit
KLP publikon listën e prokurorëve kandidatë për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi Këshilli i Lartë i Prokurorisë, në zbatim të ligjit nr. 115/2016 “Për organet e qeverisjes së sistemit të drejtësisë” i
Shkrumbohet nga flakët "Audi" i 23 vjeçares në Vlorë Një automjet tip “Audi” në pronësi të një 23-vjeçareje është djegur pas mesnatës në qytetin e Vlorës. Mësohet se mjeti ë
Plot 5 gola, Portugalia fiton në sekondat e fundit ndaj Kroacisë (VIDEO) Portugalia fiton 2-3 ndaj Kroacisë. Ballkanasit kaluan të parët në avantazh me anë të Mateo Kovacic, por në fillim të
Dështojnë negociatat? BE: Shqipëria nuk ka përmbushur kushtet! Kanë dështuar edhe këtë herë negociatat me Bashkimin Europian për integrimin e Shqipërisë në BE. Kuadri negociues pë