999 rezultate për

plehut

"Nxirrte bukën e gojës", Berisha: Ushtarët e Lal Plehut i morën arkat me domate të moshuarës Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në rrjetet sociale. Në një mesazh që i ka ardhur në inbox
"Banditët e Lal Plehut kapën kriminelin" (VIDEO) Ish-Kryeministri Sali Berisha me anë të një video në Facebook ka reaguar ashpër kundë policisë bashkiake që u vendos gjo
Si gjeli majë plehut! nga Aulon Kalaja - Duket paradoksale se si një Kryeministër i një vëndi të vogël dhe shumë të varfër, mban fjalime t
Agron Tufa i përgjigjet Dritan Hilës: "Pleh i plehut ose krymb plehu" Denoncimi publik i Agron Tufës ndaj Diana Cculit si pjesë e njerëzve përgjegjës për ekzekutimin e poetit Genc Leka si ed
Basha-Ramës: Këndon gjeli majë plehut Lulzim Basha i është rikthyer edhe një herë energjisë elektrike, duke hedhur një sërë akuzash kundrejt kryeministrit Ram
Basha: Vendi rënkon, gjeli këndon majë plehut Në postimin e radhës në Facebook, kreu i PD, Lulzim Basha, ka reaguar pas publikimit të raportit të Bankës Botërore, ku
Basha i kundërpërgjigjet Ramës: Varfëria e ulur këmbëkryq, gjeli krekoset majë plehut Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama me anë të postimit të radhës n
Rama: Shqipëria do shpëtojë nga gjeli në majë të plehut Vazhdojnë akuzat në distancë midis kreut të qeverisë shqipëtare Sali Berisha dhe kryetarit të partisë Socialiste Edi Ram
Aleanca e Plehut dhe gjeli majë plehut “Pavarësisht se ç’thotë Aleanca e Plehut, ne do shkojmë përpara me projektin e sjelljes së plehrave nga jashtë” tha Sali
Berisha sulmon Topin: Aleanca e plehut Pas kthimit të ligjit për mbetjet urbane, kryeministri Berisha ka sulmuar drejtpërdrejt presidentin Bamir Topi. Kreu i q