999 rezultate për

plazhet

I dashuri mohon ndarjen, Rita Ora habit në plazhet e Australisë me një tjetër mashkull (FOTO LAJM) Në korrik u zbulua lidhja e re e Rita Orës me regjisorin me origjinë greko-franceze, Romain Gavras. Dyshja kaloi pushime
Publikohet foto, Tayna shijon plazhet e Amerikës me deputetin shqiptar (FOTO LAJM) Tayna është bërë shpeshherë objekt diskutimi për sa i përket udhëtimeve të saj në Amerikë, e për më tepër në kohë pandem
Revolta e këngëtarit shqiptar në plazhet e jugut: Ky vend nuk bëhet ndonjëherë! (FOTO LAJM) Në fakt, kemi parë që edhe gjatë viteve të tjera plehërat e hedhura vend e pa vend nga shqiptarët vijnë dhe i mbledhin t
Surprizë e pakëndshme! Plazhet pushtohen nga retë, pushuesit braktisin bregdetin Pushuesit në bregdetin e Shqipërisë nuk po gjejne rehat me motin. Edhe pse dita nisi me mot të kthjellët në bregdet,
Të huajt kthehen sërish në plazhet e Vlorës për të pushuar: Më shumë ukrainas dhe bjellorusë Fundjava e fundit e Korrikut shënoi një bilanc pozitiv të turistëve në Vlorë. Administratorët në plazhe thonë pranoj
Qeveria e Maqedonisë së Veriut miratoi vendime për lokalet, pishinat, plazhet dhe vaksinën për Covid-19 Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot në seancën e 76-të miratoi Protokollin për punën e pishinave dhe plazheve, kafeneve,
Këto janë 5 plazhet më të bukura në Europë Tani që vera po afron, planet më të shpeshta janë ato për në plazhe, mirëpo këtë vit – me kujdes të shtuar. Pesë nga
Manastirliu nxjerr urdhrin: Hapen plazhet, kufijtë dhe lëvizja me makina Duket se më në fund, gjërat do të fillojnë të hapen dhe sezoni turistik është në derë. Ministrja e Shëndetësisë ka firmo
Manastirliu njofton lehtësimin e masave: Çfarë lejohet dhe ndalohet nga 1 qershori Ministrja e Shëndetësisë njoftoi sot se duke nisur nga 1 Qershori do të hapen parqet, palestrat, plazhet dhe qendrat e i
Nesër vendoset "fati" për turizmin, si do të jenë plazhet këtë vit Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi se nesër, e premte prezantohen protokollet e sigurisë për turizmin,
Rama jep lajmin e mirë: Hapen plazhet por kujdes me shezlongët! Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin e mirë duke deklaruar se më datë 1 qershor do të hapen kopshtet, kufijtë tokësorë,
Ministri i del nga fjala Ramës: Plazhet hapen më 1 qershor! Pavarësisht se kryeministri Edi Rama deklaroi se plazhet në Shqipëri do të hapen më 10 qershor për të gjithë, urdhrat ng
Evropa hap plazhet, rregullat strikte që duhen zbatuar Pas mbylljes për muaj me radhë si pasojë e koronavirusit, kjo javë e gjen Evropën me plazhe të hapura, si dhe restorante
Pëllumb Pipero: Hapni plazhet, si do të jetë vala e dytë e COVID-19 në Shqipëri Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero thotë se nga të dhënat e fundit epidemiologjike dhe klinike, COVID-19 thuajse ka hyrë
Rama: Nga e hëna që vjen hapen edhe plazhet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama bëri të ditur se duke filluar nga 1 qershori do të hapen kufijtë tokësorë me fqinjët. Me një li
Blogu i njohur amerikan: Bukuria e pakrahasueshme e Rivierës Shqiptare (FOTO LAJM) E kam parë Tokën në zonat e saj më të bukura dhe kam eksploruar disa nga plazhet më të pashkelura. Kam vizituar rrugë
Në këto ditë të nxehta, kthejeni shtëpinë tuaj në "plazh" (FOTO LAJM) Duke i pasur parasysh rrethanat, sivjet vështirë se do të shkojmë diku për pushime, mirëpo kjo nuk do të thotë që nuk mu
S'ka më plazhe private! Rama tregon sesi do të veprohet me plazhet: Pa salltanete Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me sezonin veror, duke bërë të ditur se këtë vit do të ketë më shumë plazhe pub
50 euro çadra?! Rama u jep lajmin e mirë shqiptarëve: Do të bëjmë plazh pa masa drastike Një ndër pyetjet më të shpeshta të bëra në këto kohë pandemie, ku është paralizuar cdo gjë, është nëse do të hapen plazh
COVID-19/ Nën masa të rrepta, Greqia i hap plazhet nga e shtuna Dhe pse gjatë pandemisë, Greqia ka vendosur hapjen e 515 plazheve të organizuara të vendit nga e shtuna, 16 maj. Plaz