999 rezultate për

playboy

Tjetër skandal, ylli i Playboy-it zbulon detajet e "lidhjes" me Donald Trump (FOTO LAJM) Uragani Daniels emri i vërtetë i së cilës është Stephanie Clifford, një yll i filmave për të rritur pretendon se ka pasu
Sfidoi botën, themeluesi i Play Boy ndahet nga jeta në moshën 91-vjeçare Një nga njerëzit më të famshëm në botë, Hugh Hefner, themeluesi i revistës ndërkombëtare për të rritur “Playboy” është n
Mbesa e ish-Presidentit tregon rrogën e majme që merr nga Playboy Për Beniada Nishanin (Jakiç) sapo ka nisur një fazë e re në karrierën e saj si modele, pasi është përzgjedhur imazh i re
Rrëfehet mbesa e ish-Presidentit: Fotot e mia për Playboy Mbesa e Ish-Presidentit Nishani, Beniada Nishani Jakic ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Top Show" në Top
Pas kontratës me “Play Boy”, mbesa e Nishanit provokon keq (FOTO LAJM) Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Nishani, ka postuar një foto nudo në “Instagram” ku shfaqet tërësisht nudo dhe
Mbesa e ish-presidentit Nishani rekrutohet nga “Playboy” (FOTO LAJM) Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada Nishani ka nisur punën e re si modelja e revistës “Playboy” të Portugalis
Playboy kthen faqe, në kopertinë një vajzë myslimane të mbuluar Nga tetori i ardhshëm “Playboy” kthen faqe, në mënyrën më të habitshme të mundshme. Në koopertinë, ndryshe nga asnjë
Rrëfehet spikerja e “Zjarr TV”: Ja çfarë vendosa për "Playboy" Duket se fati nuk ka qënë në anën e spikeres 21 vjeçare, e cila doli me gjoks gjysmë të zbuluar në televizionin “Zjarr T
Prezantuesja e "Zjarr TV" merr ofertë nga Playboy Një ofertë e marrë nga "Playboy" ka bërë që prezantuesja e "Zjarr TV" të braktisë punën e saj. Duket se 21 vjeçares Enki
Demichelis martohet me modelen e Playboy (FOTO LAJM) Martin Demichelis vuan ende humbjen e finales së madhe të Kupës së Amerikës, por kohët e fundit ai ka edhe arsye për t'u
Helen, "përforcimi" i Bayernit kundër Barçës (FOTO LAJM) Bayern Munchen i Pep Guardiolës ka një përforcim special për gjysmëfinalet e Champions League kundër Barcelonës. As më p
Aguilera së shpejti do pozojë për “Playboy” Aguilera është shprehur e gatshme që të pozojë për “Playboy”. Thuhet se këngëtarja po bëhet gati të heqë të gjitha rroba
Skandali "Playboy", Gjykata shpëton Neymar-in (FOTO LAJM) Asnjë frikë për Seleçao-t, ku qetësia që po kalojnë mund të ishte prishur nga edicioni i muajit qershor të revistës "Pla
Shakira tundohet nga “Playboy”, foto me një kusht Vetëm me një kusht të vetëm, Shakira do të pranojë kërkesën e revistës “Playboy”, e cila prej kohësh dëshiron që ta shik
Miss Bota në kopertinën e “Playboy” (FOTO LAJM) Rosanna Davison, vajza e këngëtarit britanik Chris de Burgh, do të jetë Miss Bota e parë që do të pozojë për revistën ‘P
Fenomeni kërkon të blejë "Playboy" Pas përfundimit të karrierës së pasur më 2011, braziliani Ronaldo ka filluar të bëjë investime në biznese të ndryshme. A
Elle MacPherson kthehet pas në kohë (FOTO-LAJM) Modelja austriliane Elle MacPherson ishte vetëm 30 vjeç kur pozoi për herë të parë për revistën "Playboy" me një palë ge
Linda Halimi do performojë në shtëpinë e Playboy Përmes rrjetit social Facebook, këngëtarja Linda Halimi njofton se do të performojë në shtëpinë e Playboy. Sipas saj, at
Playboy lançon app, jo nudo në iPhone Playboy lançon një aplikim për iPhone. ‘App’ i ri për smartphone Apple do të jetë ndryshe nga stili i revistës, sepse nu
Shqiptarja që refuzoi 100 mijë eurot e Playboy Është e bukur dhe shumë elegante, jeton në Itali dhe quhet Erjona Sulejmani. Nga një burim që është miku i saj, mësua