E FUNDIT/ Zjarr i madh në Tiranë
999 rezultate për

platforma

Ja cila është platforma ndërkombëtare që do të ndihmojë për t’u punësuar mbi 10 milionë të rinj Vodafone Group prezantoi sot, gjatë një eventi të organizuar në Bruksel, platformën ndërkombëtare për profesionet e së a
Prishet platforma ku po punonin, vdes shqiptari dhe plagoset i vëllai Një shqiptar ka gjetur vdekjen dhe vëllai i tij ka mbetur i plagosur rëndë gjatë punës që po kryenin ditën e sotme në It
BE merr masa të reja serioze për lajmet e rreme Fakenews ose ndryshe “lajmet e rreme”, duket se tashmë janë bërë edhe një shqetësim politik për Bashkimin Europian.
Instagrami, platforma më e shfrytëzuar për ngacmime Mediat sociale po rrisin ankthin te të rinjtë. Sipas hulumtimeve të bëra nga “Ditch the Label”, organizatë që lufton nga
A u la në "hije" Platforma Shqiptare? Përfaqësuesit e partive politike shqiptare në Maqedoni, nënshkruan një Deklarate të përbashkët e cila u përfol dhe u kun
Rreziqet që vinë nga Instagrami dhe platformat e tjera sociale “Instagram” është aplikacioni më i dëmshëm për shëndetin mendor të të rinjve, i ndjekur afër edhe nga “Snapchat”. Ky
Çfarë rrezikojmë nga Instagrami dhe platformat e tjera? “Instagram” është aplikacioni më i dëmshëm për shëndetin mendor të të rinjve, i ndjekur nga afër nga “Snapchat”. Ky ë
Ish-kreu i VMRO: Nuk na pengon Platforma Shqiptare, por... Ish kreu i VMRO-DPMNE-së, Lubço Georgievski, i ka bërë thirrje Nikolla Gruevskit që të tërhiqet nga posti i kryetarit të
Takimi i Ivanovit me Hojt Jee: Platforma nga Tirana nuk mund të jenë kusht Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov ka kërkuar garanci nga Zoran Zaev se unitariteti i shtetit do të ruhet, nëse ai k
Karakamisheva: Platforma Shqiptare të shkojë në histori Pedagogia e Maqedonisë e njohur me deklaratat e saj në mbështetje të VMRO-së, gjatë një interviste në "TV Nova", ka thën
Dimovski kërkon t'i jepet fund Platformës Shqiptare Deputeti nga radhët e VMRO-DPMNE-së Ilija Dimovski, gjatë fjalës së tij në vazhdimin e seancës konstiotuive në Kuvend, k
Kryeministri Rama: Platforma e Tiranës është mit i krijuar nga politikanët maqedonas Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë një interviste për "Politiko"-n, ka thënë se Platforma e Tiranës është mit i
VMRO: Zaev nuk tërhiqet nga Platforma e Tiranës, ka pranuar shtet binacional VMRO-DPMNE-ja me anë të një deklarate për shtyp ka thënë se LSDM-ja nuk heq dorë nga Platforma e Tiranës dhe se Zoran Za
VMRO: Zgjedhjet e reja na shpëtojnë nga "Platforma e Tiranës" VMRO-ja këmbëngul për mbajtjen e zgjedhjeve të reja, sipas së cilës janë e vetmja mënyrë për daljen nga kiza. Sipas
Memedi: Platforma Shqiptare të mos përdoret për nxitje konfliktesh Deputeti nga radhët e Aleancës për Shqiptarët, Vesel Memedi, gjatë fjalës së tij në foltoren e Kuvendit të Maqedonisë, t
LSDM: Ivanovi po mbron platforma kriminale Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, ka akuzuar presidentin Gjorge Ivanov, se ai është i obliguar të trasferojë në mëny
Protestuesit, me buldozierë për të “rrënuar” Kuvendin nëse pranohet platforma shqiptare (FOTO LAJM) Sonte në protestat e iniciativës “Për Maqedoni të përbashkët” që janë mbajtur në Shkup, kanë marrë pjesë edhe disa buldo
LSDM-Gruevskit: Morën fund platformat e naftës LSDM-ja pret sot që proceset demokratike shumë shpejt të vazhdojnë me zgjedhjen e kryetarit të ri të kuvendit dhe dhënie
Serbët në panik, Platforma e Tiranës krijon "Shqipërinë e Madhe" Kreu i Partisë demokratike të serbëve në Maqedoni, në një intervistë për gazetën serbe "Politika", ka thënë se "interesi
Deputeti i BDI-së: Do doja të isha urë mes maqedonasve dhe shqiptarëve Deputet i BDI-së Branko Manojllovski, tha se mes deputetëve në Kuvend ka tension shumë të lartë dhe se do të donte të is