999 rezultate për

plani

Biden përgatit planin ekonomik të 100 ditëve, pandemia e para Presidenti i zgjedhur Joe Biden dhe ekipi i tij në tranzicion po përgatiten për të miratuar një projekt-ligj të ri ambic
Aurela Hoxha ndahet nga miliarderi, kthehet në Shqipëri pas prishjes së planit të dasmës (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është bërë pjesë e trendit duke pozuar me të brendshme në mes të dëborës. Në një video në rrjetet social
Tuchel i ka orët e numëruara, zbulohet plani i Leonardos Leonardo po bën gjithçka është e mundur që të bindë Massimiliano Allegri-n për të marrë vendin e Thomas Tuchel në stolin
Kosova planifikon të sigurojë 1.2 milion vaksina kundër COVID-19 që do ndahen falas te qytetarët Nga Ministria e Shëndetësisë në Kosovë kanë bërë të ditur se po planifikon që Kosova të sigurojë 1.2 milionë vaksina, dh
Marina Fara i "dorëzohet" dashurisë, planifikon dasmën me biznesmenin nga Shkodra (FOTO LAJM) Vajza e vetme e këngëtares Eli Fara, Marina Fara, i është dorëzuar dashurisë, ndërkohë që ka prezantuar për herë të parë
Mos i bëni më kurrë! Këto ushqime nuk duhen kombinuar me njëra- tjetrën (FOTO LAJM) Të kesh një dietë të përshtatshme është shumë e rëndësishme për një jetë të shëndetshme. Zgjedhja e ushqimit të duhu
Ivanka Trump "tradhton" të atin, mediat zbulojnë planin e vajzës së presidentit Bija e Donald Trump mund të nisë një karrierë të veçuar politike në SHBA pas dështimit të presidentit për t'u rizgjedhur
Basha vë qytetaren "përballë" Ramës: Nuk ka marrë asnjë qindarkë! Kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një video nga premtimet e kreut të qeverisë Edi Rama për rimbursimin e il
Mjeku: Do të prodhohen 1.3 miliardë vaksina, Shqipëria është pjesë e planit Epidemiologu, Erand Llanaj ka sqaruar arsyen se përse vaksina anticovid pritet të injektohet në dy doza. Llanaj ka th
"Serbët kishin planifikuar atentat ndaj Thaçit" (FOTO LAJM) Inspektori maqedonas në Drejtorinë e gjashtë policore, Zoran Dinevski, sot është pranë daljes në pension. Por e kujto
Ndryshime të mëdha nga UEFA për Kampionatin Evropian të vitit të ardhshëm Pandemia COVID-19 ka prishur shumë plane. Kështu shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë, UEFA është duke shqyrtuar
"Do ketë tre karantina", Alfred Çako zbulon planin: Kur pritet të dalë 'virusi21' Konspiracionisti Alfred Cako ishte i ftuar dje në studion e emisionit “E Diell”, ku bëri një paralajmërim të fortë, dhe
Mbretëresha e Anglisë planifikon t’ia kaloj kurorën Princit Charles Mbretëresha e Anglisë do të tërhiqet vitin e ardhshëm dhe do t’ia kalojë pushtetin Princit Charles, ka pohuar një eksper
HOROSKOPI/ Kjo shenjë është e lëkundur, nesër mund të tradhëtojë partnerin Dashi Disa persona do mundohen t’ua prishin harmoninë ne çift gjate kësaj dite, por dashuria qe ju keni për njeri-tje
Paralajmërimi nga Vetëvendosje: Qeveria Kurti do të kthehet shumë shpejt Lëvizja Vetëvendosje ka analizuar punën e kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti gjatë pothuajse pesë muaj qeverisje.
Largimi i Bartomeut, drejtuesit thurin planin e ri për Messin Largimi i presidentit Josep Maria Bartomeu nga Barcelona mund të ndikojë dhe tek e ardhmja e Leo Messit. Ekipi katalanas
Miratohet plani për parandalim dhe kontroll të Covid-19 në Kosovë Komiteti për monitorimin e sëmundjeve ngjitëse në Kosovë miratoi sot planin për parandalim dhe kontroll të Covidit-19 (n
Eva Dumani refuzoi kthimin në Shqipëri, gazetari zbulon planin e gruas së xhihadistit të vrarë Eva Dumani, historia e së cilës është tashmë e njohur për të gjithë, vijon të jetë në kampin e ferrit, Al Hol në Siri, n
Ndalohet qarkullimi tek ish-sheshi Shqiponja, plani për devijimin e trafikut Qarkullimi i mjeteve tek ish-sheshi Shqiponja do të ndalohet për shkak të punimeve për ndërtimin e Unazës së Madhe tek z
KORONAVIRUSI/ UEFA anulon zyrtarisht Kampionatin Europian U19 Pasi shtyu dy herë radhazi Kampionatin Europian U19, UEFA vendosi ta anulojë përfundimisht këtë kompeticion, për shkak t