999 rezultate për

pjetrit

Prokuroria kërkon pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit Prokuroria ka kërkuar pushimin e hetimeve ndaj Valdrin Pjetrit, ish-kryebashkiaku i Shkodrës i cili u largua nga detyra
Befason pas një jave Papa Françesku: Do të të puth, por mos më kafsho (VIDEO) Një javë pas reagimit të nervozuar të Papa Françeskut pas festës tradicionale të Vitit të Ri në Sheshin e Shën Pjetrit q
Ndalohet mesha, bien copëza nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit Pasditen e djeshme, pjesë të vogla nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit kanë rënë në dysheme gjatë mbajtjes së një mes
Rama: Të gjithë drejtorët burrat duhet të japin dorëheqje (VIDEO) Mësohet se kryeministri Edi Rama ka deklaruar në mbledhjen e ekryesisë së PS se të gjithë burrat duhet të japin dorëheqj
Pas Valdrin Pjetrit, PD "djeg" sot Kajmakun: Njoftohet konferenca e rëndësishme Partia Demokratike duket se do të “djegë” sot një tjetër kryebashkiak të maxhorancës pas Valdrin Pjetit të Shkodrës.
Pas Pjetrit, ikën edhe kryebashkiaku tjetër? Ky ishte denoncimi i PD për Kajmakun e Vorës Partia Demokratike ka ngritur akuzat për një tjetuër kryetar bashkie dhe kërkon prej Prokurorisë verifikim të të dhënave
Dorëzohet në KQZ dorëheqja e Valdrin Pjetrit Dorëzohet në KQZ, dorëheqja e Valdrin Pjetrit nga kryetar i Bashkisë Shkodër. Kryetarja e Këshillit Bashkiak Shkodër
Meta: Rasti i Pjetrit tregoi se duhet hetim, te presim 13 tetorin Presidenti Ilir Meta, nuk do të dekretojë përsëritjen e zgjedhjeve për Bashkinë e Shkodrës pas dorëheqjes së Pjetrit që
DENONCIMI/ Kush janë zonjat e PS që shtrihen hamameve të hotelit të Valdrin Pjetrit? Valdrin Pjetri dhe largimi i tij nga drejtimi i bashkisë së Shkodrës pasi u kap nga ligji i dekriminalizimit është kryef
Vjen përgjigja e prokurorisë për figurën e Valdrin Pjetrit Fill pas publikimit të dokumenteve nga Italia sipas të cilave Valdrin Pjetri ishte përfshirë në shpërndarje droge në Ita
"Faji i sistemit, jo i Valdrin Pjetrit" Deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari, ka reaguar pas akuzave të ngritura ndaj Valdrin Pjetrit, i cili pak m
Shkodra në këmbë kundër Valdrin Pjetrit (VIDEO) Pas denoncimeve me fakte bindëse të bërë nga Partia Demokratike, se Vladrin Pjetri, fituesi i zgjedhjeve të 30 Qershorit
I dënuar për drogë, zbulohet hoteli luksoz i Valdrin Pjetrit në Tiranë (FOTO LAJM) Valdrin Pjetri, fitues i votimeve mono-partiake për Bashkinë e Shkodrës, i cili mund të humbasë mandatin pa e marrë ende
Akuzat ndaj Valdrin Pjetrit, Këshilli Bashkiak merr vendimin e rëndësishëm Këshilli Bashkiak i Shkodrës nuk do të konstituohet në datë 21 gusht ashtu siç ishte paralajmëruar më herët. Mësohet
PD nxjerr dokumentet: Valdrin Pjetri i arrestuar dhe dënuar për drogë në Itali (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka publikuar sot disa dokumente nga kuestura e Firences sipas të cilave Valdrin Pjetri, kryebashkiaku
Pas Valdrin Pjetrit, një tjetër Rilindas fsheh dënimin në Greqi (FOTO LAJM) Krahas Valdrin Pjetrit të Shkodrës, i cili akuzohet nga PD se ka fshehur dënimin në Itali, një tjetër emër problematik s
PD kërkesë për verifikimin e Valdrin Pjetrit: Ka qënë i arrestuar në Itali (FOTO LAJM) Partia Demokratike ditën e sotme ka këruar prej Prokurorisë së Përgjithshme të verifikojë pa vonesë pastërtinë e figurës
Papa Françesku qorton Donald Trump nga Bazilika e Shën Pjetrit Papa Françesku i ka dhënë një "shpullë" Presidentit Donald Trump, për vendimin për të njohur Jerusalemin si kryeqytetin
Papa bën thirrje për paqe në botë "Dëshiroj të ripërtërit thirrjen time për lirim, në mënyrë që për festën e shenjtë të Krishtlindjeve të lirohen të gjith
Në 81 vjetorin e tij, Papa Francesku bën thirrje për të qenë gjithmonë të lumutr Në festën e 81 vjetorit të tij Papa Françesku bëri thirrje për te qene "gjithmonë të lumtur". Papa, në 81 vjetorin e tij