999 rezultate për

pjesĂ

Mbyllet me rezultat të pastër 0-0 pjesa e parë e super sfidës Liverpool vs Bayern Asnjë gol në 45 minutat e para mes Liverpool dhe Bayern Munchen, shkruan Albeu.com Një pjesë e pare e dominuar nga v
Mbyllet pjesa e parĂ« nĂ« DurrĂ«s me fitoren e Laçit (VIDEO) ËshtĂ« mbyllur pjesa e parĂ« nĂ« "Niko Dovana" me fitoren e Lacit 1-0. Kurbinasit kanĂ« shĂ«nuar golin e vetĂ«m me autor Shtub
Milan-Fiorentina mbyllet pjesa e parĂ« me rrjeta tĂ« pa prekura ËshtĂ« mbyllur me rrjeta tĂ« pa prekura pjesa e parĂ« mes Milanit dhe FiorentinĂ«s e cila po zhvillohet nĂ« stadiumin San Sir
Tirana-Flamurtari, mbyllet pa gola pjesa e parĂ« nĂ« Selman StĂ«rmasi ËshtĂ« mbyllur pa gola pjesa e parĂ« mes TiranĂ«s dhe Flamurtarit e cila po zhvillohet nĂ« Selman StĂ«rmasi, shkruan Albeu.co
Mbyllet pjesa e parë, Kamza befason Skënderbeu (VIDEO) Sfida që po zhvillohet në kryeqytet mes Kamzës dhe Skënderbeut është mbyllur pjesa e parë në avantazhin e skuadrës së Er
Mbyllet pjesa e parë, Tirana befasohet nga Laçi, pëson dy gola (VIDEO) Vijon kriza e rezultateve tek Tirana. Bardheblutë e mbyllin në disavantazh pjesën e parë teksa kënë pësuar 2 gola në tra
Mbyllet pjesa e parĂ« nĂ« VlorĂ«, Alves me njĂ« super gol i jep epĂ«rsinĂ« Flamurtarit (VIDEO) ËshtĂ« mbyllur me fitoren e Flamurtarit pjesa e parĂ« nĂ« VlorĂ«, teksa Danilo Alves ka kaluar nĂ« epĂ«rsi me njĂ« super gol d
Mbyllet pjesa e parë në "Selman Stërmasi", Tirana dyfishon shifrat ndaj Kastriotit Tirana ka dyfishuar rezultatin ndaj Kastriotit në sfidën që po luhet ne Selman Stërmasi. Për Tiranën Greca ka shënu
Përfundon në paqe pjesa e parë, gol i anuluar dhe traversë Ka përfunduar në barazim 0-0 pjesa e parë e sfidës së madhe ndërmjet Partizanit dhe Tiranës. Loja ka qenë dinamike dhe m
Burnemouth-Arsenal mbyllet pjesa e parĂ« 1-1 (VIDEO) ËshtĂ« mbyllur pjesa e parĂ« 1-1 sfida mes Bunemouth dhe Arsenalit. TopcinjtĂ« kaluan tĂ« parĂ«t nĂ« avanatzh falĂ« autogolit
Tirana barazon rezultatin nĂ« 1-1, nis pjesa e dytĂ« ËshtĂ« duke u luajtur nĂ« “Selman StĂ«rmasi” sfida e vlefshme pĂ«r javĂ«n e 14-tĂ« tĂ« KategorisĂ« Superiore mes TiranĂ«s dhe SkĂ«
Mbyllet pjesa e parĂ« 0-0, England-Croatia ËshtĂ« mbyllur me rrjeta tĂ« pa prekura sfida Angli – Kroaci e cila po luhet nĂ« ‘’Wembly’’. Anglia nĂ« pĂ«rgjithĂ«si ka
Haradinaj zbulon planin e Thaçit: Kjo është pjesa e Kosovës që merr Serbia (FOTO LAJM) Kryeministri Ramush Haradinaj ka dekonspiruar presidentin Hashim Thaçin për idenë e korrigjimit të kufijve, që e shet si
Atalanta gjunjëzon Interin që nga minuta e 8', mbyllet pjesa e parë (VIDEO) Pas vetëm nëntë minutave lojë, Atalanta ka arritur të kalojë në epërsi 1-0, ndaj Interit, në ndeshjen që po zhvillohet
Përfundon në barazim pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Jordanisë në "Elbasan Arena". Skuadra që pasur raste të pastra është a
Koret raciste ndaj Napolit, Juventusi rrezikon t’i mbyllet pjesa e ultrasve nĂ« stadium Ndeshja midis Napolit dhe Juventusit u mbyll me njĂ« fitore me pĂ«rmbysje nga ana e bardhezinjve. Por pavarĂ«sisht rezu
Emocionet tundin tifozët në ndeshjen Tirana-Partizani, mbyllet pjesa e parë Ndeshja që pritej prej kohësh po luhet mbrëmjen e sotme në Selman Stërmasi. Pjesa e parë ka mbaruar me golin e Malës,
Kosova dominon ndaj Ishujve Faraoe, pjesa e parë mbyllet në barazim Ka përfunduar pjesa e parë në mes të Kosovës dhe Ishujve Faroe, ndeshje e vlefshme për Ligën e Kombeve. Kosova është
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Skocisë dhe Shqipërisë Ka përfunduar pjesa e parë mes Skocisë dhe Shqipërisë në "Hampden Park". Ka qenë një 45 minutësh shumë i zjarrtë pas
ShqipĂ«ri-Izrael/ PĂ«rfundon mes drithĂ«rimave pjesa e parĂ« ShqipĂ«ria po luan nĂ« “Elbasan Arena” ndeshjen e parĂ« tĂ« LigĂ«s sĂ« Kombeve ndaj Izraelit, e cila Ă«shtĂ« e vlefshme pĂ«r Gr