999 rezultate për

pjerin

Pjerin Ndreu tregon situatën e vështirë në Lezhë: Po bëjmë gjithçka për të shpëtuar jetë Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu në një deklaratë për mediat ka thënë se situata në këtë zonë nga përmbytjet
"Ike dhe na theve zemrat", Pjerin Ndreu humb nënën Sot është një ditë zie për kryebashkiakun e Lezhës. Pjerin Ndreu ka humbur nënë e tij. Lajmin e ka dhënë vetë kryebashki
"Minuti i parë pranë teje", Pjerin Ndreu kalon Vitin e Ri në spital Edhe pse për të gjithë nata e djeshme shënonte natën e ndërrimit të viteve, për familjen e kryebashkiakut të Lezhës Pjer
Nuk i mbijetoi COVID-19, kryebashkiaku socialist humb të afërmin e tij Ish-deputeti socialist, aktualisht kreu i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, dha lajmin e trishtë se sot një i afërmi i t
Dy zëvendësit e tij u infektuan me COVID-19, Pjerin Ndreu tregon gjendjen e tyre Kryetari i Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreu ka dhënë lajmin se dy zv. kryetarët e bashkisë së ai drejton, Oliana Moriseni
Kuvendi vatër kovidiane, del përgjigja për Pjerin Ndreun Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka rezultuar negativ në dy testime që ka kryer për Covid 19. Vlen të përmendet q
"Armët në Kishë i ka futur Sigurimi", fjalët e ish-hetuesit që u pushkatua për shpërndarje traktesh Publikohet historia e panjohur e Pjerin Kçirës nga qyteti i Shkodrës i cili menjëherë pas mbarimit të Luftës u mobilizua
"Me gotë rakie para dhe ankohen se po vdesin për bukë", Pjerin Ndreu ironizon shqiptarët Duket se ankesat e shqiptarëve për bukë, nuk janë bindëse për kryetari i Bashkisë së Lezhës. Pjerin Ndreu ka ironizua
Pjerin Ndreu "me nder familje" ndaj Auron Tares për jahtin luksoz: Kemi gjithë jetën që përballemi Ka shkaktuar një debat të fortë vendimi i Drejtorisë së Përgjithshme Detare për të mos lejuar qendrimin në portin e Durr
PD plas "bombën" e rradhës: Pjerin Ndreu bashkëpunëtor me vrasës Kryetari i ri i bashkisë së Lezhës, i dalë nga votimet moniste të 30 qershorit, Pjerin Ndreu, ka qenë i lidhur me vrasës
Gjuzi kërcënon Ramën: Do ketë gjakderdhje, Pjerin Ndreu nuk futet në zyrë Deputeti Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuar në strudion e lajmeve të Fax news, ku ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve të 30 Q
Kërcënohet "kaubojsi": Tërhiqu nga kandidimi ose e sheh ç'të ndodh Kandidati për kreun e Bashkisë Lezhë, Eduart Ndocaj është kërcënuar me jetë që të tërhiqet nga gara. Ndocaj ka bërë
Pjerin Ndreu paralajmëron përgjime "bombë" për Bashën Ish-deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu aktualisht kandidat për bashkinë e Lezhës ka reaguar sërish pas daljes së përgjimeve
Votën hapur ose ikën! Pjerin Ndreu tregon ku do "fluturonte" drejtori i shkollës të hënën (VIDEO) Pasi gazeta gjermane “Bild” publikoi 16 përgjime të reja për shit-blerjen e votës në qarkun e Dibrës, ku në të ishte edh
PËRGJIMI/ Merri të gjithë në telefon, ose në p*th të sëmës të ikin nga puna (VIDEO) Vazhdon publikimi pi përgjimeve nga gazeta gjermane Bild. Edhe në përgjimin e 7 vazhdon dialogu në mes Arben Keshit dr
"Voto hapur ose fluturon nga puna!" Pjerin Ndreu thotë se kjo është normale Kandidati i PS për Lezhën, Pjerin Ndreu ka reaguar pasi ishte përfshirë në përgjimet e "Bild" duke kërcënuar një drejtor
PËRGJIMI/ "Lavdrim të mos kemi llafe, votat i dua haptas atje" Përgjimi numër 13 i gjermanes Bild, sjell bisedat mes Drejtorit të Arsimit në Dibër Drini Gjeçi dhe shtetasit Lavdrim Mu
PËRGJIMI 16/ "Kam shitur votën, por dua ta shohësh që do votoj PS (VIDEO) Në video përgjimin nr.16 të "BILD" është sërish biznesmeni Bekim Krashi, i cili bisedon me një person që e ka shitur vot
PËRGJIMI 15/ "T' u japim nga 30-40 mijë lekë për votë" (VIDEO) Pergjimi numër 15 i gjermanes Bild, tregon momentin kur biznesmeni Bekim Krashi bisedon me një të panjohur për shitblerj
PËRGJIMI 14/ Damian Gjiknuri-biznesmenit: Kush u mor me transportin e parave? (VIDEO) Në video përgjimin nr. 14 të BILD është ministri Damian Gjiknuri që telefonon biznesmenin Bekim Krashi dhe i kërkon llog