999 rezultate për

pjanicin

Moggi: Sarri është i etur të nënshkruajë me Jorginhon Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luciano Moggi ka thënë se trajneri Maurizio Sarri është i etur të nënshkruajë
Barcelona i ofron Juventusit të zgjedh mes tre lojtarëve në shkëmbim për Pjanicin Barcelona duket se ka marrëveshje me Miralem Pjanicin e Juventusit dhe në shkëmbim ka ofruar tre lojtarë. “La Gazzett
Manchester City ofron 57 milion euro, Juventus jep vendimin për Pjaniçin Juventusi e ka refuzuar një ofertë të Manchester City në vlerë 57 milionë euro për Miralem Pjanicin. Gazeta italiane