999 rezultate për

pjaca

Formacionet zyrtare, Genoa-Juve Juventus luan në 18:00 në transfertë ndaj Genoas. Skuadra e Pirlos kërkon vazhdimësinë pas dy fitoreve radhazi në der
Juventusi i Pirlos shënon fitore bindëse në ndeshjen miqësore ndaj Novarës (VIDEO) Provë e parë bindëse për Juventusin e Andrea Pirlos, të cilët mposhtën Novaran me rezultatin e thellë 5-0 në një miqëso
Pjaca kërkon rikthimin te Juventus, flet agjenti i lojtarit Marko Pjaca është i vendosur që të fitojë një vend në formacionin e Juventus. 24 vjeçari që aktualisht është i huazua
Nuk është pjesë e planeve të Sarrit, ylli i Juventusit pranë huazimit Marko Pjaca nuk bën pjesë në planet e Maurizio Sarrit dhe drejtuesit e Juventusit kanë vendosur ta huazojnë sërish, me q
Mesfushori i Juventusit kërkohet nga Genoa Marko Pjaca në pronësi të Juventusit por i huazuar tek Firorentina këtë sezon mund të përfundojë tek skuadra e Genoas,
Marko Pjaca pranë rikthimit te Juventusi Marko Pjaca i huazuar te Fiorentina deri në fund të sezonit mund të kalojë që në janar tek Juventusi. Ai ka shënuar vetë
Pjaca nuk bind Fiorentinën, drejt rikthimit te Juventusi Marko Pjaca nuk po bind te skuadra e Fiorentinës. Ai u transferua te vjollcët me formulën e huazimit 2 mujor me të drejt
Marko Pjaca gati të luajë ndaj Juventusit Marko Pjaca po bën gjithcka për të qënë gati në ndeshjen ndaj Juventusit këtë fundjavë. Kroati pati një shqetësim në s
Lëvizje të mëdha te Juventus dhe Milan, 5 lojtarë në "pikëpyetje" Milan dhe Juventus janë përfshirë në ditët e fundit në një megaoperacion intrigues në merkaton e futbollit që mund të pë
Valencia po planifikon ti rrëmbejë talentin Juventusit Valencia kashprehur pëlqimin e talentit të Juventusit Marko Pjaca. Sulmuesi aktualisht është në huazim te Schalke 04
Pjaca luan pas dhjetë muajsh, dhe shënon gol në debutim me Schalken (VIDEO) Marko Pjaca ka shënuar që në debutimin e tij me skuadrën gjermane Schalke, në miqësoren ndaj Genk. Anësori kroat, Mar
Zyrtare: Pjaca prezantohet tek Schalke 04 Mesfushori kroat, Marko Pjaca, ka kaluar tashmë testet mjekësore dhe është lojtari më i ri i Schalkes. Lojtari u shpr
Juventus mendon huazimin e Pjacas për ta kthyer në formë Juventusi po reflekton për pozicionin e Marko Pjacas. Kroati është rikthyer nën urdhërat e trajnerit Allegri, por për të
Juventus me tre mungesa të mëdha kundër Interit Gigi Buffon nuk ia ka dalë të jetë i gatshëm për takimin e nesërm të ‘Allianz Stadium-it’, mes Juventusit dhe Interit. K
Skuadra e Juventusit për ndeshjen me Crotonen Juventusi pret Crotone nesër në mbrëmje, duke humbur Giorgio Chiellini, Juan Cuadrado, Federico Bernardeschi dhe Marko P
Allegri zbulon shkakun e humbjes së finales së Championsit ndaj Realit Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka shpjeguar planin e tij se kishte menduar që ta mundte realin në finalen e
Pjaca: Ndihem mirë te Juvja, por ... Marko Pjaca u transferua me bujë verën e shkuar nga Dinamo e Zagrebit te Juventusi, talenti kroat po gjen pak hapësira t
Juventusi një hap drejt çerekfinales (VIDEO) Juventusi i Allegrit është me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, pas fitores 0:2 në udhëtim te Porto, e ci
Allegri: S'ka hakmarrje me Milanin, Pjaca dhe Higuain ... Vetëm pak ditë pas ndeshjes së Dohas, Juventusi ka rastin e artë për të marrë hak ndaj Milanit në çerekfinalen e Kupës s
Talenti i Juves, Pjaca vlerëson Kosovën Marko Pjaca ka respekt për Përfaqësuesen e Kosovës. Futbollisti i Juventusit kërkon nga shokët e kombëtares të kenë kujd