999 rezultate për

pizjuan

Sevilla shokon Barcelonën (VIDEO) Sevilla ka dyfishuar rezultatin ndaj Barcelonës në "Ramon Sanchez Pizjuan". Këtë herë është sulmuesi, Ben Yedder në
Gola dhe spektakël në Pizjuan, Sevilla fiton ndaj Reali (VIDEO) Reali i Madridit është ndalur sërish nga Sevilla në ndeshjen e vlefshme për La Ligan. Me golat e Ben Yedder, Layun dh
Bayerni nuk njeh kundështar, mposht Sevillan në "Sanchez Pizjuan" (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Sevillas në "Ramon Sanchez Pizjuan", me rezultatin
Festival golash në Pizjuan, Atletico fiton me manita (VIDEO) Atletico Madridit ka arritur të fitojë bindshëm ndaj Sevillas me shifrat e përgjithshme 5-2 në "Ramon Sanchez Pizjuan",
Sevilla surprizon në fund Liverpoolin, festival golash në Ramon Sanchez Pizjuan Sevilla dhe Liverpooli kanë dhuruar spektakë në ndeshjen e sotme që kanë barazuar me shifrat 3-3 në "Ramon Sanchez Pizju
Iborra paralajmëron Realin: Do të hakmerremi të dielën Pas eliminimit nga “Copa del Rey”, mesfushori i Sevillas, Vicente Iborra, ka dhënë një deklaratë interesante. I zhgënjye
Kalendar i komplikuar për Realin, më i lehtë për Barçën Me 5 takime të mbetura deri në fund të sezonit dhe 15 pikë në lojë, Barcelona vazhdon të ruajë avantazhin prej 2 pikësh
Sevilla-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas fitores së Real Madrid përballë Villareal dhe pas humbjes 2-0 të Atletico Madrid përballë Almeria Barcelona do të sy