999 rezultate për

pittsburgh

Dritë jeshile! Vaksina kundër koronavirusit kalon me sukses testin e parë Vaksina kundër koronavirusit ka kaluar me sukses testimin e parë tek kafshët në SHBA. Testimi u krye nga ekspertë të Uni
Ka bërë 150 operacione rindërtuese, 7-vjeçari në rrezik për jetën (FOTO LAJM) Një djalë i lindur me një malformim gjigant në kokën dhe qafën e tij nuk mund të hajë dhe të marrë frymë si rezultat e s