999 rezultate për

pitt

"Ti je pulë e lagur", plas debati mes Mevlanit dhe Sindit: Mos na bëj si Brad Pitt Vajza e re, Lediana, që hyri mbrëmë për herë të parë në Përputhen Prime, zgjodhi në takim 4-minutësh Mevlanin. Që në
Brad Pitt fotografohet për herë të parë pas ndarjes nga modelja (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe modelja, Nicole Poturalski i dhanë fund lidhjes së tyre në tetor, vetëm pak muaj pasi e kishin bërë publik
Në betejë për kujdestarinë e fëmijëve, ish-truproja nxjerr "sekrete" për Jolie dhe Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe Angelina Jolie e kanë bërë të qartë herë pas here se ata janë prindër shumë protektiv. Pavarësisht nga bet
Kaq zgjati lidhja, flet për herë të parë ish-partnerja e Brad Pitt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, burime për “Page Six” kanë konfirmuar se Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë.
Kaq zgjati lidhja, flet për herë të parë ish-partnerja e Brad Pitt (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, burime për “Page Six” kanë konfirmuar se Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë.
Kaq ishte! Brad Pitt i jep fund lidhjes me të dashurën 29 vite më të re (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe modelja gjermane Nicole Poturalski janë ndarë! Burime pranë çiftit kanë konfirmuar për “Page Six” se ata i
Pasi bëri xhiron e botës, e dashura e re e Brad Pitt mahnit me pozat (FOTO LAJM) E dashura e aktorit Brad Pitt, Nicole Poturalksi ka grumbulluar mijëra fansa që po e mbështesin vazhdimisht, e duket se
Një parajsë, brenda ish-vilës së Jennifer Aniston dhe Brad Pitt (FOTO LAJM) Listës së shtëpive të VIP-ave që keni parë, nuk mund t'i mungojë ish-"foleza" e dashurisë së Brad Pitt dhe Jennifer Anis
E dashura e re i hodhi "kunja" Angelina Jolie, reagon Brad Pitt (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë në rrjete sociale një koment i të dashurës së re të Brad Pitt, që thuhet se i drejtohej Angel
Miqtë i nxjerrin "zbuluar", Aniston dhe Pitt janë gati të rikthehen bashkë? (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë nga momenti kur Jennifer Aniston dhe Brad Pitt fituan vëmendjen e të gjithëve me shfaqjen e tyre në “
"Je shumë seksi", deklarata e Aniston për Brad Pitt po bën namin në rrjet (VIDEO) Jennifer Aniston dhe Brad Pitt u takuan virtualisht. Pitt mori rolin e Brad Hamilton, i luajtur fillimisht nga Gjykatësi
Ndez "zjarrin", e dashura e re Brad Pitt i hedh publikisht kunja Angelina Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja
Lidhja e bujshme e Bred Pitt me 27 vjeçaren, zbulohet e vërteta I rikthehemi historisë së Brad Pitt dhe Nicole Poturalski-it! Dyshja kanë më shumë se 9 muaj me njëri tjetrin dhe deri p
Marrëdhënie e tensionuar, Bread Pitt çoi të dashurën aty ku u martua me Angelina Jolie (FOTO LAJM) Kur dukej se çdo gjë po shkonte mirë dhe terapia familjare po funksiononte, gjërat mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë
"Ka rënë kaq poshtë", Jolie qenka bërë tym për lidhjen e Pitt që po bën namin (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski duket se nuk i intereson se çfarë mendon ish-i i Brad Pitt për lidhjen e sa
Fotot e fundit po "çmendin" rrjetin, e dashura e re e Brad Pitt identike me Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski është kthyer në qendër të vëmendjes pasi në fotot e reja ngjan më shumë se
Bëri xhiron e botës, e dashura e re e Brad Pitt qenka e martuar (FOTO LAJM) Disa fotografi të Brad Pitt ku shfaqej bashkë me modelen Nicole Poturalski në një aeroport të Francës bënë xhiron e medi
Ngjan fiks si ajo, ç'mendim ka Angelina Jolie për të dashurën e re të Brad Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt është fotografuar teksa mbërriti në Francë me një avion privat me modelen 27-vjeçare Nicole Poturalski. Akt
Gjithmonë të njëjtën shije, e dashura e re e Brad Pitt është fiks si Angelina Jolie (FOTO LAJM) Brad Pitt është fotografuar teksa mbërriti në Francë me një avion privat me modelen 27-vjeçare Nicole Poturalski. Akt
Duke u larguar nga rezidenca e Angelina Jolie, Brad Pitt kapet "mat" (FOTO LAJM) Aktori i famshëm i “Hollyëood”-it, Brad Pitt, është fotografuar së fundmi teksa largohej me motorin e tij nga rezidenca