999 rezultate për

pirro

Moderim apo muzikë, Orinda Huta dhe Pirro Çako bëhen bashkë (VIDEO) Orinda Huta prej vitesh i ka mmunguar tregut muzikor, duke iu përkushtuar moderimit. Së fundmi ajo vjen me një surprizë
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos bën gjestin e veçantë për vjehrrën (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos dhe Inva Mulës, Anthony, ka mbërritur në Shqipëri së bashku me të dashurën e tij franceze Marie.
Zbulohet lidhja e Pirro Çakos me punonjësen bukuroshe të Gjykatës, 20 vjet më e re (FOTO LAJM) Pak ditë më parë moderatori i njohur Ardit Gjebrea u zhvendos në jug të Shqipërisë së bashku me stafin e tij për të xhir
Trupin plot me tatuazhe, Piro Çako flet për të birin (FOTO LAJM) Djali i Pirro Çakos, Anthony, ka mbushur trupin plot me tatuazhe. Dhe pikërisht për këtë, këngëtari u pyet gjatë para
Djalin e Pirro Çakos tentojnë ta grabisin 5 minuta larg shtëpisë (FOTO LAJM) Djali i kantautorit Pirro Çako, Anthony është shumë i ndjekur në rrjete sociale. Por ditën e sotme ai është sulmuar n
Xhensila do të rikthehet në ekran me një bashkëpunim “bombë” Projekti i fundit i Xhensila Myrtezajt qe “Çika Çika” në bashkëpunim me Ardian Bujupin. Më pas këngëtarja pati një sh
Pirro Milkani dhe pianistja Margarita Kristidhi i dhurojnë Tiranës dy bredha Për të dytin vit radhazi regjisori Pirro Milkani dhe bashkëshortja e tij, pianistja Margarita Kristidhi i janë bashkuar
E dashura franceze e djalit të Pirro Çakos publikon videon romantike (VIDEO) Është e sigurt se Anthony Çako, djali i ish-çifitit Inva Mula dhe Pirro Çako, po ndjek rrugën e prindërve sa i përket ar
Aktorët nxjerrin zbuluar Veliajn: Po na falsifikon firmat për të prishur teatrin Pas listës me 65 artistë që dolën pro prishjes së Teatrit ekzistues, një deklaratë e fortë është bërë nga Pavlina Mani,
Që nga Rama deri të Pirro Çako, si u veshën të ftuarit në mbrëmjen e Timo Fllokos Aktori i mirënjohur Timo Flloko ka promovuar mbrëmjen e djeshme librine tij të dytë, “Kërcim në bosh”. Në këtë libër
Pirro Çako dhe Xhensila kthejnë edhe njëherë këngën që i ka përlotur të gjithë Aktori i mirënjohur Timo Flloko ka promovuar mbrëmjen e djeshme librin e tij të dytë, “Kërcim në bosh”. Ndër të tjerë
Nga Tahiri te Pirro Çako, të famshmit shqiptarë që kanë qenë në një klasë (FOTO LAJM) Edhe pse sot janë të suksesshëm në fusha të ndryshme, disa nga figurat e njohura shqiptare kanë qenë sëbashku në një kla
Mbush çantën me drogë e niset për Greqi, arrestohet 26-vjeçari Një çantë me kanabis është kapur në autobuzin Gjirokastër-Athinë. Gjatë kontrollit të ushtruar nga policia kufitare e
Ermali ironizon komplimentin e Alketës për Pirron: Ami më fiku televizorin Kantautori i njohur, Pirro çako ka qenë i ftuar në Tv Klan këtë mbrëmje ku ka rrëfyer disa detaje nga jeta e tij private
Pse u ndave nga Inva Mula? Pirro Çako vihet në siklet I ftuar në Kurthin e Piter Pan, kantautori Pirro Cako është vënë në siklet nga fëmijët. Ata e kanë pyetur për arsyen
Nuk ishte Elvana, kush e bindi Pirro Çakon që t’i rikthehej muzikës Kantautori dhe njekohesisht edhe kompozitori i njohur shqiptar, Pirro Çako, ka qenë i ftuar në emisionin ''Rudina''. Atj
Pirro Çako i përlotur si asnjëherë, supriza e bukur e të birit Antoni Çako është djali i sopranos Inva Mula dhe kantautorit Pirro Çako. Edhe pse shumë i ri në moshë, ai ka filluar
Pirro habit me deklaratën: Ky koleg është xheloz për mua Pirro Cako është një nga kantautorët më të shquar shqiptarë që edhe sot i dëgjohen hitet dhe vazhdon të prodhojë magji m
Pirro Çako rrëfen arsyen e ndjerë që e riktheu pas 5 vjetësh Edhe pse në fakt kishte kohë që nuk kthehej në treg, Pirro Cako paska marrë një vendim pa ja thënë askujt. Ishte një
U nda nga e dashura, Pirro Çako flet për herë të parë I ftuar në Wake Up, kompozitori shumë i njohur Pirro Çako ka treguar pas kaq shumë kohësh detaje nga jeta e tij personal