999 rezultate për

piro

Iu arrestua i dashuri për drogë, Viola Spiro i rikthehet sërisht (FOTO LAJM) Viola Spiro ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke shpërndarë momente nga jeta luksoze që bënte në Tiranë por shpe
Makinë 50 mijë euro e kostume firmato, si e transformoi politika Elisa Spiropalin (FOTO LAJM) Elisa Spiropali është një zërat më të rinj brenda PS por që në pak vite arriti të ngjitej në majë, krah kryeministrit Ed
Shifër e frikshme, a e dini sa kushton makina superluksoze e Spiropalit (FOTO LAJM) Elisa Spiropali është një zërat më të rinj brenda PS por që në pak vite arriti të ngjitej në majë, krah kryeministrit Ed
Elisa Spiropali, drejtoresha me 100 mijë lekë pagë që shëtit me Mercedes 40 mijë euro Elisa Spiropali është fotografuar të hipë në një makinë luksoze Mercedes Benz GLA e tipeve të fundit. Nga kërkimi që
Elisa Spiropali shkon në Kuvend me "Mercedesin" superluksoz (FOTO LAJM) Elisa Spiropali është një ndër deputetët më të reja në Kuvendin e Shqipërisë. Pavarësisht moshës së re, ajo ka krijua
Gallatë në Kuvend me Spiropalin, Berisha e përshëndet me dorë Dita e sotme në Kuvendin e Shqipërisë janë zhvilluar debate të ashpra mes opozitës dhe maxhorancës në lidhje me taksën e
Deklaroi se merrte para borxh, çantat e “famshme” të Viola Spiros (FOTO LAJM) Viola Spiro është vënë në fundmi në shenjestër të mediave për shkak të arrestimit të të dashurit të saj si bos i drogës
Drogba inspiron Neymarin për fitimin e "Topit të Artë" Neymari ka gjithçka që i duhet për ta fituar Topin e Artë në Paris, sipas legjendës së Chelseat, Didier Drogba. Fitue
Burg për policin që dekonspiroi operacionin e trafikut të njerëzve Gjykata e Krimeve të Rënda kanë vendosur masën "Arrest me burg| për punonjësin e policisë Adriatik Bakiasi. Bakiasi,
Del emri, kush është polici që dekonspiroi operacionin për trafikun e njerëzve Policia ka vënë në pranga një efektiv të Policisë së Tiranës. Burime zyrtare bëjnë me dije se në pranga ka rënë shte
Viola Spiro merr lekë borxh pas arrestimit të të dashurit për kokainë (VIDEO) Ka disa kohë që moderatorja Viola Spiro është bërë kryefjala e medias për shkak të arrestimit të së dashurit të saj, Val
I arrestuan të dashurin si bos droge, Viola Spiro: Kam marrë lek borxh Viola Spiro është vënë në fundmi në shenjestër të mediave për shkak të arrestimit të të dashurit të saj si bos i drogës
Duma, Pampuri, Spiropali, zbardhen pasuritë e deputeteve të reja Zbardhen pasuritë e deputeteve të reja të Kuvendit. Deputetet janë kryesisht të pasura, vijnë nga një e shkuar që, sipas
Neymar "inspirohet" nga Bruna Marquezinhe para operacionit I gjithë kati i spitalit “Mater Dei” në Belo Horizonte të Brazilit është prenotuar nga Neymar dhe familja e tij, në tota
PS "shet" Nuredinin, pas skandalit me tokat e sulmojnë ashpër në Kuvend Pavarësisht se vetë Kryeministri Edi Rama e ka quajtur mik të PS-së, Elisa Spiropali sulmoi hapur kryetarin e Bashkisë s
Prezantuesja e njohur shqiptare pjesë e ''Milano Fashion Week'' (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Viola Spiro qëndroi për disa kohë në qendër të mediave rozë pasi i dashuri i saj Valentin Selaj u b
Vila e makina luksoze, sekuestrohet pasuria marramendëse e të dashurit të Viola Spiros Ditën e sotme policia e Shtetit ka sekuestruar pasurinë e një "boss-i" shqiptar të njohur nga policia shqiptare dhe ajo
Foto pikante, koha kur Spiropali vendoste kokën në kraharorin e Ramës (FOTO LAJM) Qeveria Rama po gëzon mandatin e dytë të fituar bindshëm më 25 qershor 2017. Por disa vite më parë kur në qeveri ish
Plas sherri në Kuvend, Grida Duma shan keq burrat socialistë Debate të ashpra kanë ndodhur sot në Komisionin e Punës Çështjeve Sociale dhe Shëndetësisë ku po diskutohej drafti për s
Si reagojnë deputetet demokrate kur Berisha e quan Spiropalin "kone" të Ramës (VIDEO) Replikat kanë qenë të forta gjatë seancës së sotme, ndërkohë që një prej tyre ishte momenti kur Berisha e quan Elisa Spi