999 rezultate për

pique

Dhuratë nga djallit! Dhia lind krijesën e çuditshme Një fermere nuk u ka besuar syve kur pa që dhia e tij kishte sjellë në jetë një krijesë të çuditshme pa gëzof, që ngjant
Valverde ngre tonet ndaj Pique Skuadra e Barcelonës u mposht ndaj Betisit me shifrat e thella 4-3 në një takim krejtësisht për tu harruar për të besuar
Te Barcelona plas sherri pas humbjes, Suarez dhe Pique me sharje banale Barcelona mbrëmjen e djeshme ka pësuar një humbje dramatike, duke u mundur në shtëpi nga Betisi me rezultatin 3-4. Kj
Barça me surpriza në formacion, pritet ta nisë me dyshen Suarez-Messi Skuadra e Barcelonës do të zbresë në “San Siro” pas pak orësh ku do të sfidojë skuadrën e Interit. Ka pasur dilema nëse
Barcelona mbërrin në Milano, Pique godet me kokë autobusin (VIDEO) Pas gati dy orë fluturimi, Barcelona ka mbërritur në Milano, ku të martën në mbrëmje do të përballet me Interin në xhiro
Sergio Ramos shahet nga tifozët e Barcelonës, Pique bën veprimin epik (VIDEO) Diten e djeshme, Barcelona e shkatërroi Real Madridin me rezultat të thellë 5-1 në kuadër të javës së 10-të në La Liga.
10 lojtarët spanjollë që kanë bërë +100 paraqitje në Champions League Lojtarët spanjollë janë të njohur në arenën ndërkombëtare pasi kanë fituar shumë tituj. Mbrojtësi i Barcelonës, Gera
Biseda e shpër e Piques me arbitrin Mazonas në përfundim të pjesës së parë Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, i ishte ankuar arbitrit të ndeshjes, Gil Manzanos, për vendimin e tij për ta
Dy të "çmendurit"/ Piqué i djeg këpucët, Evra i hakmerret më keq Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Piqué në periudhën kur u transferua te klubi i Manchester United bëri shumë miq të rinj,
Në stërvitje me biçikletë, ja pse Pique nuk e përdor dot makinën Gerard Piqué është bërë disa herë kryefjala e mediave spanjolle me mënyrën që ai ka zgjedhur të shkojë në stërvitje.
Policia ndalon yllin e Barcelonës, udhëtonte pa patentë, rrezikon 1 muaj burg Policia Bashkiake e Barcelonës, gjatë një kontrolli rutinë në rrugët e qytetit ka ndaluar dhe ka shoqëruar në polici mbr
Pique i shqetësuar: Vëmendja e skuadrës nuk është aty ku duhet Blaugrana fituan për herë të fundit në Europë më 2015, por mbrojtësi insiston se ta injorosh La Ligan dhe të përqëndrohe
Pique tregon se kur do të tranferohet Pogba te Barça Pogba prej kohësh është përfolur se do të largohet nga klubi i tij aktual, Manchester United dhe si destinacioni kryesor
Pique "shpërthen" kundër drejtuesve të La Liga-s Barcelona mori një fitore të vlefshme mbrëmjen e djeshme kundër Real Valladolid me anë të një goli të Dembeles. Por
Pas Iniestas dhe Pique, një tjetër ‘senator’ largohet nga Spanja David Silva është pensionuar nga Kombëtarja e Spanjës. Mesfushori i Manchester Cityt, përmes një letre të hapur ka bërë
Shakira, mesazh emocionues për Pique pas tërheqjes nga Spanja Gerard Pique ka deklaruar zyrtarisht se nuk do të jetë më pjesë e përfaqësueses Spanjolle. Pas këtij vendimi ka qënë
Enrique flet për vendimin e Piques për tu larguar nga kombëtarja e Spanjës Trajneri i SPanjës Luis Enrique pranon se vendimi i mbrojtësit të Barcelonës Gerard Pique për të dalë në "pension" nga k
Pique pas pensionimit: Ishte një etapë e jashtëzakonshme Qëndërmbrojtësi ka konfirmuar ditën e sotme në konferencën për shtyp lajmi dhe ka sqaruar se edhe trajneri Luis Enrike ë
Zyrtare: Gerard Pique jep dorëheqjen nga kombëtarja e Spanjës Mbrojtësi Gerrard Pique ka dhënë dorëheqejen nga kombëtarja e Spanjës. Pique luajti 102 ndeshje me "La Rojan" duke s
Pique nget si i "çmendur" biçikletën, klubi e dënon (VIDEO) Gerard Pique i ka habitur të gjithë me mënyrën se si ka shkuar në seancen stërvitore të Barcelonës. Nëse të gjithë z