999 rezultate për

pipero

Pëllumb Pipero tregon se kur do të jetë fundi i pandemisë në Shqipëri Një ditë pasi bëri vaksinën, mjeku Pëllumb Pipero foli për efektet e saj, pikëpyetjet dhe dyshimet që ngrihen për të, si
Pipero: Vaksinën anti COVID-19 do t'a bëj live në studio televizive! Mjeku Pipero theksoi se do të jetë ndër të parët që do e marrë këtë vaksinë sapo ajo të mbërrijë në Shqipëri. Ndërkoh
Pipero zbulon kush do e marrë vaksinën e Covid-19 dhe kush përjashtohet Kompani të ndryshme kanë treguar efikasitetin e vaksinave që kanë prodhuar kundër Coviditdhe pjesa më e madhe e shteteve
Habit Pëllumb Pipero: Sot një paciente më tha që do të hidhej nga kati i 3-të Mjeku Infeksionist në QSUT, Pëllumb Pipero ka folur në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia COVID-19 në vendin tonë
Pëllumb Pipero zbulon kur do të vijë vaksina e Covid-19: Unë do t'a bëj! Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka treguar se vaksina kundër koronavirusit “Covax” pritet të vijë në Shqipëri në fund
COVID-19/ Pipero: Sa kohë duhet që të krijohen antitrupat? Mjeku i njohur infeksionist, Pëllumb Pipero është shprehur optimist në lidhje me efektet që do të ketë vaksina anti-covi
Numri i viktimave është më i lartë? Përgjigjet edhe Pipero Kreu i PD Basha akuzoi ditën e djeshme qeverinë për fshehjen e numrit real të vdekjeve në Infektiv, mjeku i njohur Infek
Pipero zbulon "kurat" natyrale për të trajtuar Covid-19: Diell, ecje, ushqim i mirë e gjumë! Mjeku Pëllumb Pipero ka treguar disa hapa që na ndihmojnë për ta kaluar sa më lehtë Covid-19. Ajo që sugjeron mjeku j
Sazan Guri tregon të papriturën me Piperon Ambientalisti Sazan Guri e ka konsideruar koronavirusin si një grip të zakonshëm dhe se nuk i vjen mirë kur e trajtojnë
Rudina Hajdari pozon e lumtur krah Piperos: E kam mposhtur COVID-19! Deputetja Rudina Hajdari ka mposhtur me sukses COVID-19. Lajmin e ka dhënë vetë Hajdari e cila ka pozuar e lumtur k
Në intubim prej 2 ditësh, Koço Devole po lufton me COVID-19 Në intubim prej 2 ditësh, Pëllumb Pipero tregon gjendjen shëndetësore të Koço Devoles. Aktori i njohur Koço Devole p
Pëllumb Pipero thirrje shqiptarëve: Nuk do të na duhet të zgjedhim mes pacientëve! Doktori Pëllumb Pipero, ka dhënë garanci personale se në asnjë moment mjekëve nuk do tu duhet të zgjedhin mes pacientëve
"Jam i vetmi mjek që i jam lutur Kryeministrit", Pipero kritikon Ramën Mjeku i njohur infeksionist Pëllumb Pipero ka komentuar vendimin e qeverisë për hapjen e kinemave, që sipas tij është nj
Shqipëria pranë një izolimi të dytë? Pëllumb Pipero propozon masa kufizuese Gjatë javës së fundit në Shqipëri ka pasur një shtim të rasteve me Covid-19 dhe kjo ka shtuar frikën tek qytetarët. Mjek
Pipero për keqpërdorimin e maskave: Rrezikoni shëndetin nëse i mbani kështu Duke nisur nga kjo e enjte, të gjithë qytetarët duhet të mbajnë maskë jo vetëm në ambiente të mbyllura, por edhe në rrug
Maskë ose gjobë! Pipero tregon a duhet të mbahet maska në ambientet jashtë Nga nesër qytetarët në Shqipëri janë të detyruar që të mbajnë maskën në çdo ambient në mënyrë që të parandalojnë përhapj
Pëllump Pipero i del kundër Ramës për maskat: Jo, nuk jam dakord! "I them Kryeministrit që nuk jam dakort për gjobën, më duket e tepërt si Pëllumb..." Mjeku Pëllumb Pipero ishte i ftu
E thotë Pëllumb Pipero: Trump ka qenë i sëmurë disa ditë para se të merrej vesh nëpër media! Mjeku Pëllumb Pipero, ka komentuar në emisionin Rudina infektimin e Trump, gjestin kur presidenti hoqi maskën sapo arrit
Niset në Turqi shefi i ORL i infektuar me COVID-19, e shoqëron Pipero Shefi i Shërbimit të Otorinolaringologjisë në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza", në Tiranë, dr. Besim Boçi, ë
COVID-19/ Pipero tregon rrethanat që çojnë në mbylljen e shkollave Mjeku Pëllumb Pipero, në një lidhje direkte me “Ditari” në A2, tregoi rrethanat e vetme që mund të çojnë në një rimbyllj