999 rezultate për

piolit

Milani i frikshëm dhe pa Ibrën, merr arratinë në Serie A (VIDEO) Milani vazhdon të fitojë. Me apo pa Ibrahimovic, skuadra kuqezi është e pandalshme dhe duket sikur është kthyer në një o
Trajneri dhe zv-trajneri të infektuar, kush do ta drejtojë Milanin? Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, së bashku me zëvendësin e tij, Giacomo Murelli, kanë rezultuar pozitivë në testin për
Pas Piolit, me koronavirus infektohet edhe zëvendësi i tij Pas infektimit të trajnerit Stefano Pioli, ditën e sotme është konfirmuar pozitiv me COVID-19 edhe ndihmësi i teknikut k
Fitoi derbin ndaj Interit, këto janë fjalët e Piolit Stefano Pioli ia doli të rikthejë Milanin te fitorja në derbi në kampionat, pas më shumë se 4 viteve. Pas përfundimit
Marrëveshja pranë finalizimit, Ibra te Milani edhe për një sezon Zlatan Ibrahimovic do të qëndrojë tek Milani, për të paktën edhe për një vit. Klubi italian dhe suedezi janë shumë pranë
Ditë e rëndësishme për Milanin, drejtuesit takim me Raiolan për dyshen Donnarumma-Ibra Vetëm disa javë më parë dukej e pamundur, por në Milano ngjarjet në ditët e fundit kanë ndryshuar rrjedhë papritur. K
Spalletti rikthehet në "radarët" e Milanit, projektohet si pasuesi i Piolit! Me Ralf Ragnick që duket gjithnjë e më larg Milanit, kuqezinjtë për stolin e kanë hedhur vështirimin nga një dëshirë e v
Piolit i kthehet "çerja", Ibrahimovic gati për "derbin" Zlatan Ibrahimovic sipas të gjitha gjasave do të jetë në fushë në derbin e të dielës në mbrëmje ndaj Interit. Suedezi nu
Si do të jetë Milani i Stefano Piolit? Stefano Pioli ka drejtuar edhe seancat e para stërvitore të skuadrës së Milanit, teksa menjëherë ka nisur të punojë për
Mos i humbisni: Pas zyrtarizmit të Piolit, "shpërthejnë" sërish memet (FOTO LAJM) Stefano Pioli u zyrtarizua ditën e sotme te Milani duke zëvendësuar të larguarin Gianpaolo, shkruan Albeu.com. Por fa
Pas zyrtarizimit të Piolit, flet Maldini: Ne menduam gjatë dhe firmosëm me një trajner të mirë Sot dhe zyrtarisht klubi i AC Milan ka zbuluar emrin e trajneri të ri. Stefano Pioli, i cili para se të marrë drejtim
Tifozët e Milanit kujtojnë intervistën e Piolit: Jam tifoz i Interit, kam lindur zikaltër Pavarësisht ecurisë negative të skuadrës, dhe fushatës për largimin e Giampaolos, tifozët e Milanit duken sërish të pakë
Zyrtare, Pioli zgjidhet trajneri i ri i Fiorentinës Stafano Pioli ish trajneri j Ibter sot është zyrtarisht trajneri i ri i Interit. Këtë gje e ka konfirmuar skuadr
Interi refuzon dorëheqjen e Piolit Stefano Piolit i është refuzuar dorëheqja. Humbja ndaj skuadrës së Fiorentinës, ka peshuar jo pak në ndërgjegjen e tekni
Piolit drejt largimit nga zikaltrit, Inter tashmë kërkon "El Cholon" Goli i Zapatas mund të ketë vulosur largimin e Stefano Piolit nga Interi. Dy pikët e marra në 4 ndeshjet e fundit, kanë
Ausilio sqaron të ardhmen e Piolit tek zikaltrit Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka folur vetëm pak minuta para derbit të Madoninës që po luhet aktualisht duke
Interi kërkon 3 pikët ndaj Cagliarit, ja formacioni zyrtar i Piolit (FOTO) Inter synon një vend në kupat e Europës për sezonin e ardhshëm, teksa sot do te këtë një sfidë delikate në transfertë nd
Interi perfekt i Piolit, mjafton Joao Mario (VIDEO) Interi i Stefano Piolit nuk di të ndalet. Zikaltrit marrin suksesin e -të radhazi në kampionat, teksa viktima e radhës i
Pioli kërkon një super blerje në janar Ditën e sotme do të nisë dhe aventura e Piolit në krye të Interit. Ai do të drejtojë stërvitjen e sotme për t'i dhënë dr