999 rezultate për

pinilla

Pinilla nuk i kursen shkelmat ndaj shqiptarëve, pas Bashës e pëson dhe Berisha (VIDEO) Mauricio Pinilla nuk është një sulmues shumë i njohur në Itali për realizimin e golave, por për shqiptarët është kthyer
Pinilla bën tatuazh tranversën e minutës 120 (FOTO LAJM) "Një centimetër për lavdinë", ky është komenti i tatuazhit më të fundit që ka bërë sulmuesi i Kilit, Mauricio Pinilla. L
Inter i "shkel syrin" dy lojtarëve të Cagliarit (FOTO LAJM) Cagliari-Inter nuk do të jetë vetëm një ndeshje për javën e gjashtë të Serie A por edhe një dritare e mirë për merkaton
Rrëfeu për penalltinë, Pinilla nuk ndëshkohet Komisioni i Disiplinës vendosi të mos e penalizojë sulmuesin e Cagliarit, Mauricio Pinilla, për gjest josportiv, edhe ps
Mauricio Pinilla te Inter? Vjen ose nuk vjen Lucas Moura, goditja me kosto të ulët e Inter në merkaton është Mauricio Pinilla. Andrea Stramaccioni