999 rezultate për

pine

Gruaja shokohet kur zbulon të vërtetën për detajin në shtëpinë e saj Një grua u shokua kur zbuloi se një predhë e kohës së luftës që ajo e përdorte si vazo lulesh ishte e pashpërthyer. Kath
"Dy drejtorë vodhën shtëpinë e yllit të Realit", reagon njëri prej tyre Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të bujshëm një ditë më parë ku ka thënë se dy drejtorë të emëruar nga
"Dy drejtorët e Edi Ramës grabisin shtëpinë e yllit të Real Madridit" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të bujshëm ditën e sotme ku ka thënë se dy drejtorë të emëruar nga qe
Vogëlushja e braktisur në pyllë, gjendet në gjendje të rëndë Një foshnje e vogël është gjetur nga kalimtarët e zonën në Filipine. Vajza është braktisur nga prindërit dhe është lënë
Flet efektivja e policisë: Do flijohem në shtëpi, ndjesë kolegëve Për 4 familjet e ndërtesës në zonën e liqenit artificial nuk ka më qetësi. Mëngjesin e së mërkurës përmbarimi mbërriti s
Policja e shkarkuar nga detyra: Shtëpinë e shembin me mua brenda! Për 4 familjet e ndërtesës në zonën e liqenit artificial nuk ka më qetësi. Mëngjesin e së mërkurës përmbarimi mbërriti s
1000 mijë euro gjobë për prindërit që pinë cigare me fëmijët në makinë Disa vende në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë miratuar ligjin kundër konsumimit të duhanit në makina në prezencë të
U pezullua pasi mbrojti shtëpinë, rikthehet në punë efektivja e "Shqiponjave" Është rikthyer në detyrë efektivja e forcave Shqiponja Blerta Dervishi, një ditë pasi lajmi për pezullimin e saj bëri xh
IRONIA/ Shoqe me Ina Nukën, por Blerinën e pezulluan nga puna sepse po mbronte shtëpinë Pak orë pasi përmbaruesit u larguan nga shtëpia, Blerta Dervishit, një efektiveje të forcave "Shqiponja" iu komunikua se
Binjakët e 'Al Pazar' flasin për largimin nga spektakli Dy binjakët e spektaklit humoristik "Al Pazar", Donald dhe Romeo Veshaj kanë qenë ditën e djeshme të ftuar në emisionin
Hajduti hynë në shtëpinë e trajnerit të Premier League bën edhe selfie Sa shumë hajdutë janë bërë të famshëm falë televizioneve, por që të gjithë ata kanë qenë të maskuar për të mos u njohur,
400 mijë euro fitim, si e kishin kthyer shqiptarët shtëpinë në laborator droge Dy shqiptarë kanë rënë në pranga në qytetin e Firences, pasi janë kapur me 8 kg heroinë. fillimisht ka qenë një 25 vj
Arrestohen 4 personat që vodhën shtëpinë në Vushtrri Vetëm para dy ditësh në Stacionin Policor në Vushtrri, u raportua një rast i ‘vjedhjes së rëndë’, shkruan Albeu.com P
Tronditet Benzema, hajdutët i vjedhin shtëpinë Djë në mbërmje pas ndeshjes Real Madrid–Barcelona një lajm i rende ka tronditur Benzemanë. Grabitësit kanë përfituar
Pas takimit me zyrtarët e lartë amerikanë, Thaçi shkon në shtëpinë e Isa Mustafës Presindenti Hashim Thaçi, ka vizituar të mërkurën mbrema kryetarin e LDK-së, shkruan Albeu.com Zëdhënësi i LDK, Besia
Tradhtia që i tronditi të gjithë, Khloe merr vendimin drastik Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Jordyn Woods, është larguar nga shtëpia e Kylie-t pas skandalit të tradhtisë me bashkës
Zbulohen mesazhet e Khloes me vajzë që e tradhtoi partneri Tradhëtia e partnerit të Khloe Kardashian është kthyer në kryefjalën e mediave ditët e fundit. Thuhet se Tristan Tho
Çmim marramendës, krijuesi e Tesla-s shet shtëpinë Elon Musk nxjerr në shitje vilën e tij luksoze në Los Angelos. Themeluesi i Tesla-s dhe Space X për këtë shtëpi të pajis
Pas skandalit të tradhtisë, Woods largohet nga shtëpia e Kylie Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Jordyn Woods, është larguar nga shtëpia e Kylie-t pas skandalit të tradhtisë me bashkës
Kurrë mos i mbani këmbët kështu Kjo mënyrë e zakonshme për t’u ulur vjen me shumë rreziqe shëndetësore. Me siguri se i kryqëzoni këmbët të paktën një