999 rezultate për

piloti

Partnerja e pilotit në MotoGP: Kur jam e dashuruar, nuk tradhtoj kurrë (FOTO LAJM) Giulia De Lellis ka folur për historinë e saj të dashurisë me Andrea Iannonen. Në një intervistë të gjatë për “Velvet
E frikshme, piloti fluturon në ajër (VIDEO) Garat automobilistike po përjetojnë momente të frikshme. Pas aksidentit të rëndë që ndodhi javën e kaluar në Formula
Piloti me fat, shpëton pas një përplasje të tmershme (VIDEO) Luke Mossey mund të jetë një ndër pilotët më me fat në garat me motora pasi ai i ka shpëtuar një përplasjeje gjatë një g
Aksidenti horror i merr jetën pilotit 22-vjeçar në Formula 2 Shoferi francez, Anthoine Hubert ka gjetur vdekjen pas një aksidenti tragjik gjatë garës në Formula 2 në Grand Prix-in
Aksident i rëndë në "Moto GP", piloti dërgohet në spital Andrea Dovizioso është dërguar në spital pas aksidentit të tmerrshëm në kthesën e parë të MotoGP në Silverstone të Angli
233 shpirt në bord, del videoja e tmerrit nga avioni që piloti hero e uli në arën me misër (VIDEO) Gjatë mesditës së sotme një avion i Ural Airlines u detyrua të ulej në një arë me misër pasi motorrët u goditën prej një
E padëgjuar, piloti u kërkon para pasagjerëve për karburant Në aeroportin Kartaxha (Tunis Carthage) të Tunizisë ka ndodhur një ngjarje jo e zakonshme. Një avion pasagjerësh i ko
Ndodh në Prishtinë, avioni prishet në momentin që po ngrihej (VIDEO) Udhëtarët që mësynë Stuttgardit nga aeroporti i Prishtinës u detyruan të zbresin për shkak të një defekti në aeroplan.
E RËNDË/ Rrëzohet aeroplani në Australi, vdesin dy persona Dy persona kanë humbur jetën pas rrëzimit të aeroplanit në Australi. Avioni privat i llojit Broumby 610 u rrëzua në a
Formula 1 ka vetëm një emër, Hamilton fiton edhe në Francë Lewis Hamilton dhe Mercedes vazhdojnë të dominojnë garat e Formula 1 për Botërorin e këtij viti. Piloti britanik nuk
Vettel përfundon i pari por Hamilton fiton garën Lewis Hamilton ka fituar garën në Çmimin e madh të Kanadasë që u zhvillua gjatë kësaj mbrëmje. Piloti i Mercedes del
Sherr në avionin e linjës Tiranë-Romë, piloti bën ulje emergjente Një avion i kompanisë "Blua Panorama Express" i nisur nga Tirana për në Romë, ka bërë ulje emergjente në Pescara gjatë f
Rrëzohet avioni luftarak amerikan (FOTO LAJM) Një aeroplan luftarak amerikan i tipit “F-16” është përplasur mbi një depo pajisjesh afër Los Angelesit. Raportohet se n
Piloti hero, uli avionin në mënyrë të jashtëzakonshme (VIDEO) Një pilot i "Myanmar National Airlines" ka arritur që në mënyrë heroike të shpëtoi 89 pasagjer dhe anëtar të ekuipazhit,
Belen Rodriguez nuk e fsheh më të dashurin e ri (FOTO LAJM) Prej disa javësh ka pasur zëra dhe thashetheme, por tashmë Bellen Rodriguez dhe Stefano De Martino kanë dalë zbuluar në
Detaje nga aksidenti i tmerrshëm, çfarë ka folur piloti pak para përplasjes Një zëdhënës i kompanisë “Ethiopian Airlines” ka thënë se piloti i fluturimit me numër 302 ka raportuar për probleme të
Zbrapset Pakistani, plotëson kërkesën e Indisë Pakistani do ta lirojë gjatë ditës së premte pilotin indian që ishte zënë rob gjatë sulmit me aeroplanë në zonën e Kashm
Në prag të luftës, Pakistani nxjerr videon e pilotit të kapur indian (VIDEO) India dhe Pakistani i janë rikthyer tensioneve të forta të tyre pas luftës së vitit 1971 duke frikësuar botën se dy fuqi
Fillojnë kërkimet për gjetjen e pilotit të Emiliano Sala Trupi i Emiliano Sala u gjet, por trupi i pilotit të tij ende nuk është gjetur. Por për të gjetur David Ibbotson ja
Mërzitet piloti i parë, Ushtria e Kosovës pa helikopter Afrim Zabeli është piloti i parë I ushtrisë së Kosovës, shkruan Albeu.com Vetëm dy muaj pas diplomimit të tij Zabeli