999 rezultate për

pikĂt

Spikat beteja në "Selman Stërmasi", sot Superiorja në fushë Për shkak të motit të keq Kategoria Superiore nuk mundi të zbresë në fushë në mesjavë, me FSHF, që vendosi shtyrjen për
Në Angli ndodh me "pikatore", Tuchel i jep pushim futbollistëve Skuadra e Chelseat ka shënuar një fitore të madhe mbrëmë ndaj Newcastle United me rezultat 2-0. Në Angli vazhdon të j
Zgjedhjet në Kosovë, mbi 22 mijë persona hynë dje nga pikat kufitare në Kosovë Një numër i madh i bashkatdhetarëve janë parë teksa vinë këto ditë në Kosovë për të votuar në zgjedhjet e jashtëzakonshm
Pikat ku duhet të drejtoheni për të kryer testin e shpejtë ndaj COVID-19 Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se tashmë testimi i shpejtë ka nisur në 4 pika të reja në Qe
DETAJE/ Shifrat marramendëse që fiton Messi, zbulohen pikat e kontratës Lionel Messi është shpesh temë e diskutimeve për arsye të ndryshme, këtë herë fokus është paga e tij marramëndese. Si
Koronavirusi i merr jetën ish-deputetit të PD-së COVID-19 i ka marrë jetën ish-deputetit te PD, Bedri Çollaku, i cili ishte i shtruar prej disa javësh në spital. Lajm
Votimi i anëtarit për Kushtetuese dhe dekreti për buxhetin, dy pikat e "nxehta" që diskuton sot Kuvendi Kuvendi mblidhet sot në seancë plenare, ku do të diskutojë disa projektligje të rëndësishme. Kështu, Kuvendi do të shqyr
Costacurta: Atalanta sulmoi pikat e dobëta të Liverpoolit Legjenda e AC Milan, Alessandro Costacurta, ka reaguar pas fitores ku Atalanta mposhti Liverpoolin dhe tha se këtë e arr
Super e diel në Premier League, spikat Liverpool-Licester (FOTO LAJM) Edhe këtë të dielë do të kemi ndeshje intereante në Premierligën angleze. Me tërmine të ndryshme, duke filluara nga o
Trump apo Biden? 5 pikat më të rëndësishme si vendosin amerikanët për kë votojnë Çështja më e rëndësishme për votuesit në SHBA në zgjedhjet presidenciale të vitit 2020 është ekonomia. Sipas një sondazh
Kampionati nis të mërkurën, në ndeshjet e javës së parë spikat Tirana-Kukësi Bojkoti tashmë është ndërprerë teksa në mbledhjen e sotme të Ligës u vendos që Kategoria Superiore të startojë ditën e m
Komisioni për Shëndetësi në Kosovë kërkon të rikthehen kontrollet mjekësore në pikat kufitare Shtetet fqinje kanë regjistruar numër në rritje të rasteve të reja ditore me COVID-19 në javën e fundit, por megjithatë,
Miqësoret: Skënderbeu sot në fushë, nesër spikat Tirana-Laçi Miqësoret nuk do të ndalen as këtë fundjavë, madje dy prej tyre janë mes skuadrave të Superiores. Tirana-Laçi është ajo
Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në "El Clasico" Real Madridi do të paraqitet në “El Clasico”, të shtunën e ardhshme, me një problem madhor: mungesën e golit. Që kur Cr
CHAMPIONS/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme, spikat Bayern - Atletico (FOTO LAJM) UEFA Champions League vazhdon sonte me natën e dytë të saj. Pas një mbrëmje interesante, të tjera ndeshje me plot emo
Trump-Biden përballen në distancë, pikat ku u përplasën këtë herë Kandidati demokrat presidencial Joe Biden kritikoi të enjten atë që ai e quajti përgjigjen e nxitur nga "paniku" të Pres
"Kemi fituar 10 lojtarë të rinj", Edi Reja: Do ta godasim Lituaninë te pikat e dobëta Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli ditën e sotme në konferencën e zakonshme për shtyp në prag të sfidës ndaj Lituanis
Liga me një relacion të gjatë i argumenton 4 pikat qeverisë (FOTO LAJM) Futbolli është ndalur në vendin tonë, pasi 10 klubet e Superiores janë bërë bashkë dhe kërkojnë t’u plotësohen katër kër
Bregu: Të hapen pikat kufitare të Ballkanit Perëndimor, kursehen miliona euro “Nëse do të kishim më shumë pika të përbashkëta të kalimit kufitar dhe nëse ato do të punonin 24 orë në 7 ditë, me lehtë
Shqiptari i "Ura" rrëzon Gjukanoviç dhe bashkon votat me pro-serbët! 4 pikat e marrëveshjes për qeverinë e re malazeze Mali i Zi nuk ka pritur gjatë. Ende pa dalë rezultati zyrtar i zgjedhjeve parlamentare, shqiptari Dritan Abazoviç, i cil