999 rezultate për

pija

Qytetet më "pijanecë" të Shqipërisë, ja cili e mban rekordin A e dini se cilat janë qytetet, banorët e të cilëve shpenzojnë më shumë për pije alkoolike e cigare në jetën e tyre të p
Qeshni me lot, kur shqiptari i Kosovës ndalohet nga polici në Shqipëri (VIDEO) Të shpeshta janë "takimet" e banorëve të Kosovës me policët e trafikut rrugor në Shqipëri. Është në fakt seriali "Çka
Hodhi shishen nga makina, taksisti e kap me shkelma pasagjerin (VIDEO) Një taksist nuk e ka përtypur fare faktin që pasagjeri i tij hodhi një shishe uji nga dritarja e makinës. Kështu, ai
Habit sulmuesi: Pija lumenj me birrë, kjo më ka ndihmuar Sulmuesi i Stoke, Peter Crouch, i ka hbitur të gjithë me deklaratat e tij. Crouch ka thënë se kur ishte te Southampt
“Mbreti i Veriut”, vjen pija epike për të gjithë fansat e Jon Snow Duket se seriali shumë i njohur Game Of Thrones, nuk ka ndërmend që të zbresë nga froni kollaj. Risi pas risie, HBO k
E shpërfytyruar nga pija, Luana Vjollca bëhet tapë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto në Instastory jo si ato që ndan zakonisht me ndjekësit. Moderatorja na ka treg
Një filxhan në ditë nga kjo pije dhe do t'a zhdukni yndyrën në bark Ka shumë dieta që premtojnë rezultate por ju zhgënjejë në fund. Për fat tuajin, kemi një recetë magjike e cila do t’
Herolind Shalës i del pija dhe sqaron postimin armiqësor ndaj Shqipërisë (FOTO LAJM) Herolind Shalës duket se i ka dalë "dehja" nga fitorja e merituar e Kosovës ndaj Shqipërisë dhe tashmë ka filluar të log
Risia e Coca Colës, pija e parë alkoolike në Japoni “Coca Cola” ka hedhur në treg pijen e parë alkoolike të saj, një lloj “alkopopi” me shije limoni, dhe e ka bërë këtë në
Pija “magjike” e cila aktualisht nxjerr papastërtitë jashtë trupit! Të gjithë duam bark të sheshtë, por për fat të keq, kjo është shumë e vështirë të arrihet. Përveç një diete të shënd
Rrëfehet ish-lojtari i Real Madridit: Pija deri sa më binte të fikët Ish-lojtari i Romës Cicinho ka rrëfyer problemet e tij me alkoolin gjatë periudhës kur aktivizohej me fanelën e Real Mad
Rezultate fantastike, kjo është pija e rënies nga pesha Nuk ka më freskuese se kjo pije dobësimi me bazë kastravecin, limonin dhe menten. Të gjithë përbërësit janë natyral dhe
Pija natyrale qe largon reumatizmin Reumatizma është një sëmundje e cila prek më së shumti moshën e dytë dhe atë të tretë dhe shoqërohet me dhimbje të forta
Pija natyrale qe largon reumatizmin Reumatizma është një sëmundje e cila prek më së shumti moshën e dytë dhe atë të tretë dhe shoqërohet me dhimbje të forta
Pija që rrafshon barkun si me magji, 2 gota në ditë për 1 javë bëjnë mrekulli Të gjithë duam bark të sheshtë, por për fat të keq, kjo është shumë e vështirë të arrihet. Përveç një diete të shënd
I refuzohet pija alkoolike, hedh granatën në restorant (VIDEO) Dy persona u vranë dhe disa të tjerë plagosen në Kishinjev, kryeqyteti i Moldavisë, për shkak të shpërthimit të një gran
Mos pini më ilaçe, kjo ëshë pija që kuron tiroidet Gjëndra e tiroides dihet tashmë që është shumë e rëndësishme të qëndrojë në parametra ideal sepse ndikon në shëndetin e
Wenger "pijaneci" spiunohet nga punonjësit e hotelit, porosit uiskin më cilësor suedez Arsenali kanë udhëtuar drejt Suedisë, ku do të ndeshet në orën 19:00 me Ostersund. Mediat në Suedi dhe Angli por mer
Arrestohen dy këngëtarët italian që masakruan me thikë futbollistin shqiptar (FOTO LAJM) Dy repistët italianë janë përgjegjësit për masakrimin me thikë të 20-vjeçarit shqipar Aldi Shpijati. Shijati është aktua
Pija që zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër Hulumtimi i fundit zbuloi disa gjëra shumë interesante rreth pijeve të preferuara. Konsumi i përditshëm i pijeve ka