999 rezultate për

piero

Nxorri jashtë shtëpive banorët, pamje nga tërmeti në Firence (FOTO LAJM) Një tërmet me magnitudë 4.5 i shkallës Rihter u regjistrua mëngjesin e sotëm në Firence të Italisë. Epiqendra e tërmetit
Del Piero kritik ndaj Cristiano Ronaldos Reagimi i Cristiano Ronaldos, pas zëvendësimit në ndeshjen e Juves me Milanit, ka qenë një çështje e "nxehtë" te Juventu
Tifozja joshëse e Del Piero bën me "dhimbje koke" fansat me pozat e fundit (FOTO LAJM) Vivien Rubin është një nga modelet më të nxehta të Instagramit. Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj
Tifozja e zjarrtë e Del Pieros vazhdon djeg rrjetin (FOTO LAJM) Modelja super seksi Vivien Rubin, vazhdon të jetë e pasionuar pas legjendës së Juventusit, Alessandro Del Piero. Mode
Del Piero: Vetëm Ronaldo nuk i mjafton Juventusit për të fituar Championsin Legjenda e Juventusit, Alesandro Del Piero, ka folur para nisjes së edicionit të ri të Champions League, teksa shprehet
Del Piero: Joao Felix më pëlqen si lojtar, e ndjek në TV Legjenda e futbollit, Del Piero ka thënë se shikon shumë ndeshje nga futbolli evropian dhe zbulon se i pëlqen të ndjekë
Klopp: Coutinho i ngjan Del Pieros Jurgen Klopp ka krahasuar Philippe Coutinhon me legjendën e Juventusit, Alessandro del Pieron. Coutinho u transferua
"Seks online me 80 vjeçarin", 2 shqiptaret në Itali e pësojnë keq Dy vajza shqiptare me banim në Itali, e kanë pësuar keq pasi nuk ishin “ngopur” me paratë që u dërgonte i moshuari me të
Seks online me 80 vjeçarin, e pësojnë keq vajzat shqiptare në Itali (FOTO LAJM) Dy vajza shqiptare me banim në Itali, e kanë pësuar keq pasi nuk ishin “ngopur” me paratë që u dërgonte i moshuari me të
Nga Zidane te Ronaldinho, kështu do të dukeshin legjendat me uniformat e reja të skuadrave (FOTO LAJM) Emra të mëdhenj të futbollit si Thierry Henry, Ronaldinho, Zinedine Zidane apo Del Piero, u kanë dhënë fund karrierave t
Roberto Carlos, Cafu dhe Del Piero parashikojnë fituesin e finales (FOTO LAJM) Nesër zhvillohet finalja e Ligës së Kampionëve mes Tottenham dhe Liverpool në Madrid. Disa nga legjendat e futbollit
Del Piero: Juventus ka bërë shumë pak në Champions, duhet punuar më në thellësi Në analizën e tij për Sky Sport, një ndër legjendat e Juves, Alessandro Del Piero, është munduar të shpjegojë çfarë u mu
Del Piero flet për sfidën ndaj Ajax-it, dhe shanset e Juventusit në Champions Ish-legjenda e Juventusit Alex Del Piero, ka analizuar sfidën e Ligës së Kampioneve ku Juve do të përballet me Ajax-in.
Mediat Italiane elozhe për Ndoj, po rikthen Brescian në Serinë A Brescia është shumë pranë rikthimit në Serina A pas shumë vitesh dhe për këtë ka meritë shiqptari Emanuele Ndoj. Gaze
Alessandro Del Piero bëhet pronar i një klubi në Amerikë Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero është bërë pronar i një ekipi futbolli në Los Anxhelos, në Ligën e tretë ame
Del Piero: Një lojtar si Ronaldo nuk duhet të shitet kurrë Alessandro Del Perio beson se Cristiano Ronaldo mund t’ia sjellë Ligën e Kampionëve skuadrës së Juventusit. “Një lojt
Kriza ekonomike prek dhe Del Pieron, bashkëshortja e tij mbyll dyqanin e veshjeve (FOTO LAJM) Kriza ekonomike nuk ka kursyer as ish-kapitenin e Juventusit, Alex Del Piero. Nje dyqan i veshjeve në Torino në pr
Del Piero: Modric e meritoi Topin e Artë Ceremonia e Topit të Artë u mbajt mbrëmë, me mesfushorin e Real Madridit, Luka Modric që është fituesi i këtij çmimi të
Del Piero: Teknikë dhe inteligjencë, mbeta i befasuar nga gjesti i CR7 (VIDEO) Fitorja minimale kundër Valencias kualifikoi Juventusin më tej në Champions, ndërsa bardhezinjtë regjistruan fitoren e k
Chievo: Zgjat vetëm 4 jave aventuara e Gan Piero Venturës I konsideruar si fajtori kryesor i eleminimit të Italisë nga Botërori fiks një vit më parë Gan Piero Ventura, shkarkoh