999 rezultate për

piercing

Çfarë dhimbje, Rihanna paska piercing në këtë vend intim (FOTO LAJM) Ditët e fundit në internet po qarkullon një foto intime e këngëtares së njohur Rihanna. Ajo shfaqet e zhveshur dhe në
Si të kujdesemi për piercing-ët ? Piercing-ët janë kthyer nw trendin e momentit. Shumë persona preferojnë t’i krijojnë ato në mënyra të veçanta dhe unike,
Preferoni “piercing”? Zbuloni domethënien e veçantë që ka në këtë shtet Vajzat në ditët e sotme ‘piercing’ e kanë pjesë të stilit të tyre, por kohë më parë kjo praktikë e zakonshme kishte dome
As veshët as kërthiza, kjo pjesë e trupit është trendi i momentit për një piercing (FOTO LAJM) Nëse jeni një vajzë që ndiqni tendencat më të fundit të modës, por edhe të aksesorëve me siguri ky artikull do t'ju inte
Armina Mevlani vendos "piercing" në flokë (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Armina Mevlani arrin të jetë çdo javë pjesë e mediave për shkak të atyre që ajo poston në rrjetet soci
Mbesa e Berishës me piercing në hundë (FOTO) Me vendosjen e një piercing në hundë, mbesa e Berishës tashmë ka dhënë provat se ajo është një vajzë rebele. Këtë nd
Buzë të fryra? Ja "justifikimi" i Samantës Samanta Karavella ka shuar të gjitha zërat në lidhje me fryrjen e buzëve të saj, këtë duke e justifikuar me faktin e çpi
Shokon 44 vjeçarja. Ja se çfarë i kuroi migrenën (FOTO LAJM) Një 44 vjeçare e cila vuante nga migrena pretendon se vendosja e një vathi në vesh i ka kuruar sëmundjen. Kjo gjë nuk ës
Nora shfaq piercing e saj të ri (FOTO LAJM) Teksa debati më i madh kohët e fundit po bëhet për shtatzëninë e Nora Istrefit, vëmëndja është larguar për pak kohë tek
Ja kush është njeriu me më shumë piercing në botë (FOTO-LAJM) Këtë herë, Rolf Buchholz, njeriu me më shumë piercing në botë, është ndaluar në aeroportin e Dubait për arsye sigurie. A
Rihanna vë piercing në hundë (FOTO LAJM) Në pjesën më të madhe të trupit, ajo e ka mbuluar me tatuazhe, e ndërsa shpesh është në fokus për shkak të zhveshjeve, o
Ky është babai më i frikshëm në botë (FOTO LAJM) Marcus Boykin nga Venice Beach, është një artist tatuazhesh i cili çdo ditë shton nga një tatuazh të ri në trupin e tij,
Tatuazhet dhe piercing-at rrisin konsumimin e alkoolit Rritja e pranisë së tatuazheve dhe piercing-ve në trup rrit konsumimin e alkoolit. Kështu kanë deklaruar një grup studiu
Martohet gruaja me më shumë piercing në botë Gruaja me më shumë piercing (vathë) në botë është martuar me partnerin e saj që nuk ka asnjë piercing. Skocezja Elaine D
22- vjeçarja bën 3200 piercing brenda një dite Në Las Vegas 22- vjecarja Staysha Randall ka kryer një çmenduri të vërtetë, duke bërë 3200 piercing në një ditë. Ajo ka
Piercing mund te shkaktoje edhe vdekjen Tatuazhet dhe pirsat janë një burim infeksioni në trupin e atij që zgjedh të ketë një