999 rezultate për

picasso

10 fakte që duken të pabesueshme, por janë 100% të vërteta 1. Banorët e qytetit ku prodhohet Viagra thonë se tymi që del nga fabrika ndikon burrat. Edhe pse Pfizer, kompania që pr
Doli e zhveshur dhe vetëm me një kitare, shqiptarët në sulm ndaj Dua Lipës Në edicionin e majit për Elle, ku promovon albumin e saj të dytë, “Future Nostalgia”, Dua Lipa zgjodhi për kopertinë një
Dua Lipa pozon e zhveshur për kopertinën e revistës prestigjoze (FOTO LAJM) Në edicionin e majit për Elle, ku promovon albumin e saj të dytë, “Future Nostalgia”, Dua Lipa zgjodhi për kopertinë një
10 fakte që duken të pabesueshme, por janë 100% të vërteta 1. Banorët e qytetit ku prodhohet Viagra thonë se tymi që del nga fabrika ndikon burrat. Edhe pse Pfizer, kompania që pr
10 fakte që duken të pabesueshme, por janë 100% të vërteta 1. Banorët e qytetit ku prodhohet Viagra thonë se tymi që del nga fabrika ndikon burrat. Edhe pse Pfizer, kompania që pr
Citroen prezanton pasardhësin e modelit C3 Picasso Ndërrimin e gjeneratave Citroen e ka shfrytëzuar për të ndryshuar shenjën e modelit të vet MPV, por edhe të formës së ti
Madonna rrëfen sekretin e suksesit Madonna ka zbuluar sekretin se për të qëndruar në treg është dëshira e saj e vazhdueshme për të frymëzuar njerëzit. Madj
New York, piktura e Picassos shitet për 41 mln dollarë Një pikturë e artistit spanjoll Pablo Picasso u shit më shumë se 41 milionë dollar amerikanë në një ankand të shtëpisë S
Vidhen pikturat e Picassos dhe Mondrian ATHINË (Reuters) - Dy piktura, njëra nga mjeshtri i artit Pablo Picasso dhe një tjetër nga piktori i njohur holandez Pi
Nje pikture e Picasso-s shitet per 106 milion dollare Picasso rikthehet në krye pas tre muajsh. Piktori nga Malaga ka rimarrë vendin e parë të artistit m&