E FUNDIT/ Pas Durrësit, Gjykata e Tiranës nuk njeh zgjedhjet në Vorë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

pica

Kultivonte bimë narkotike, arrestohet 59 vjeçari në Gjirokastër Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim për vepr
Ushqimet nga të cilat krijoni varësi Studiuesit kanë bërë një listë të ushqimeve të cilat krijojnë varësi dhe kështu që kthehen në rrezik për shëndëtin veçan
Të gjithë vdesim për to, 10 gjëra që nuk i dinim për picën Kur lindi pica moderne? Kur zbarkoi në Amerikë? Është e vërtetë që astronautët së shpejti do të hanë pica në hapësirë? Ç
Shpërndarësja e picave më s*ksi në qytet, kështu duket Grida mbi motor (FOTO LAJM) Tashmë jemi mësuar me personazhet simpatik dhe tepër pikant që Ermal Mamaqi na servir javë pas jave në emisionin e tij .
Studimi i ri është pro jush, pse duhen ngrënë pica në punë Mund të duket e çuditshme, por ka një ushqim që duket se përmirëson jetën tonë. Kur nuk ke asgjë për të ngrënë në frigor
Punëtorët kanadezë u dhurojnë pica amerikanëve që nuk po marrin rrogën Punëtorët e kontrollit të trafikut ajror në Kanada kanë blerë qindra pica për kolegët e tyre amerikanë si pjesë e një fu
Porositën 164 euro pica dhe nuk i mori askush, veprimi i pronarit u bë mësim për të gjithë (FOTO LAJM) Dikush porositi 164 euro piza, patate dhe pije freskuese në një piceri në Romë, por më pas nuk shkoi askush t'i marrë at
Picajoli shqiptar mahnit Berlinin, dhuron spektakël me brumin e picës (VIDEO) Ai quhet Rigert Karaj, është nga Tirana dhe prej 25 vitesh jeton në Berlin, në Gjermani, ku ka emigruar nëpërmjet ambasa
Pështyu në ushqimin e klientit, shpërndarësi i picave përballet me 18 vite burg (VIDEO) Një shpërndarës picash përballet me 18 vite burg pasi u kal në kamera duke pështyrë në ushqimin e një klienti në Turqi.
10 fakte të çmendura që nuk i dinit për picën Kur lindi pica moderne? Kur zbarkoi në Amerikë? Është e vërtetë që astronautët së shpejti do të hanë pica në hapësirë? Ç
Vjen në Shqipëri trupi i pajetë i të riut shqiptar Trupi i të riut shqiptar që u vra në Itali, Viktorian Picakut ka mbërritur në Shqipëri përmes portit të Durrësit. Trupi
E ndoqën me motor dhe e qëlluan nga pas, si ndodhi vrasja e të riut shqiptar në Itali Zgjati pak më shumë se 24 orë arratia e vrasësve të 24-vjeçarit shqiptar Viktorjan Picaku, i ekzekutuar mbrëmjen e së më
Mes lotësh, babai tregon se si e mori vesh që ia kanë vrarë të birin në Itali Familjarët e Viktorjan Picakut, 24-vjeçari që u vra nga dy persona në sheshin “Abbazia” në Corato të Italisë, janë të sh
Shpërndanin kokainë me motorin e picave, shkatërrohet banda në Tiranë (VIDEO) Ditën e djeshme policia e Tiranës ka zhvilluar një operacion policor të koduar "Pizza Porosi". Në pranga kënë rënë 3
Shqiptarët bëjnë picën më të veçantë, mahnitën zvicerjanët (FOTO LAJM) Pjetri dhe Armendi, nuk jetojnë në Itali, në vendin i cili njihet për pizza, por në Zvicër. Ata kanë bërë një kthesë në
Aksident në Tiranë, shpërndarësi i picave përplaset nga makina Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme tek mbikalimi pranë "Pallatit me shigjeta". Burime nga vendngjarja bëjn
Selimi: Hoxhaj tha për nënshkrimet a janë pica, po turpi hahet me bukë a me pica? Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje ia çuan kryeministrit Ramush Haradinaj, përpara follderët me nënshkrimet e mbi 200 mij
Njihuni me shqiptarin që po bën namin në Gjermani, është shembull për të gjithë (FOTO LAJM) Shqiptari nga Podujeva e Kosovës por që jeton në Kryeqytetin e Gjermanisë në Berlin është personazhi pozitiv në artikull
Pica në mëngjes më e shëndetshme se drithërat Menuja kryesore e pjesës më të madhe të dietologëve në mëngjes janë drithërat, shoqëruar me një gotë qumështi me një sas
Elseid Hysaj dhe Napoli darkojnë me pica dhe ëmbëlsira (FOTO LAJM) Kryesimi në Serie A i ka bërë edhe më të bashkuar futbollistët e Napolit me njëri-tjetrin. Në pritje të fundjavës, s