999 rezultate për

pibe

Maradona paguhet që të dhurojë shfaqje Sigurisht që Maradona ra shumë në sy për gjestet që bënte gjatë ndeshjes Nigeri-Argjentinë. Por thuhet se Maradona n
"Pibe de Barr10", ja super-këpucët e Messit (FOTO LAJM) Adidas ka prezantuar këpucët e reja që do të vishen nga ylli argjentinas i Barcelonës Lionel Messi. Këpucët janë pagë
"Nëse nuk do të isha droguar do të isha fenomen" Diego Armando Maradona rikthehet të flasë për veten e tij dhe kur "El Pibe Doro" e bën një gjë të tillë, lajmi qarkullon
Maradona kundër Robben: Aktor i turpshëm! Diego Armando Maradona bënte tifo për Meksikën dhe i vjen keq që u eliminua në mënyrë dramatike nga Holanda në raundin e
Maradona sërish baba? Sipas asaj që raporton portali "elbalonrosa.com", Diego Armando Maradona mund të jetë në pritje të një tjetër fëmije. Gj
Maradona supergol në sfondin e ezanit (VIDEO) Edhe pse ka vite që e ka lënë futbollin dhe është mbi peshë sërish Diego Armando Maradona nuk ka harruar se si shënohen
Napoli në delir, erdhi Maradona (VIDEO-FOTO) Rikthimi i Maradonës në Itali pas shumë vitesh ka ngjallur një entuziasëm të jashtëzakonshëm në qytetin ku ai konsideroh
Maradona: Ëndërroj të jem trajner i Napolit "Dua të kthehem në Itali dhe këtë gjë dua ta bëj tek Napoli. Nuk i kam harruar kurrë tifozët e mi aty, të cilët më kanë