piatek

Piatek drejt Manchester United Manchester United dëshiron të forcojë sulmin e tij në janar pasi nuk arriti të zëvendësojë futbollistët e larguar gjatë
Milani zhbllokon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Torinos. Një penallti e fituar nga Leao në minutën e 17’ kthehet në
Italianët vlerësojnë dyshen shqiptare të Veronës Verona u mund minimalisht nga Milani në mbrëmjen e së dielës në një ndeshje dramatike, por ai që tërhoqi vëmendjen e të
Luajti kundër Milanit, mbrojtësi shqiptar më i miri i Veronës Marash Kumbulla, mbrojtësi i Kombëtares dhe Veronës, ka qenë titullar ndeshjen e mbrëmshme ndaj Milanit. Skuadra e Ve
Piatek flet për numrin e "mallkuar" te Milani Në një intervistë për FootTruck, Krzystof Piatek ka folur për shumë gjëra, nga shpërthimi sezonin e kaluar e deri te num
Formacionet zyrtare Milan-Brescia: Befason Giampaolo, lë në stol Piatek Marco Giampaolo ka surprizuar me 11-shen që do të zbresë në fushë ndaj Brescia, duke lënë në stol sulmuesin kryesor, Pia
Piatek "sulmon" Ronaldon: Shënova më shumë se ty Sulmuesi Polak Krzysztof Piatek shprehet i lumtur që ka shënuar më shumë se Ronaldo dhe objektivi i tij mbetet Liga e Ka
Piatek lë pas Ronaldon në Itali Krzysztof Piatek, pas golit të shënuar kundër Frosinone-s, që ka ardhur pas një agjërimi prej 500 minutash, ka arritur n
Piatek: Shpresat për Championsin i kishin te Juventusi Krzysztof Piatek shpresonte që Juventusi t’ia zgjaste dorën Milanit për Ligën e Kampionëve duke e mposhtur Atalantan, që
Piatek dy gola larg rekordit historik Kundër Frosinone, në sfidën e radhës në kampionat, polaku i Milan duhet të tentojë të ndërpresë agjerimin e golave që zg
Gattuso: Me Bakayokon gabova dhe unë Trajneri i Milanit, Gattuso, foli për platformën DAZN pas ndeshjes Fiorentina-Milan, ku kuqezinjtë morën 3 pikë që mund
Milani rrezikon 5 titullarë pas humbjes së Championsit, mes tyre edhe Piatek Kuqezinjtë do të luajnë një pjesë të rëndësishme të së ardhmes së tyre kundër Bologna, sonte në “San Siro”, nga ora 20:3
Milani bllokohet në Parma, VAR i mohon suksesin (VIDEO) Milan është ndalur në barazim 1-1 në Tardini, ndaj Parmës. Një ndeshje që kuqezinjtë po e fitonin me një gol të Castille
Piatek vetëm 3 gola larg rekordit të Andriy Shevchenkos Sulmuesi i kuqezinjve, Krzysztof Piatek po përpiqet të shkruajë historinë në listën e golashënuesve në Serie A. Rekor
Zbulohet prapaskena, Piatek mund të ishte i Napolit Milani ishte skuadra me fat, që arriti të sigurojë e para shërbimet e Piontekut dhe me këtë drejtuesit e skuadrës mund t
Piaktek: I lumtur për golin i zhgënjyer me gjithçka tjetër Sulmuesi i Milan, Krzysztof Piatek ia ka besuar llogarisë së tij në "Instagram" komentin për humbjen e pësuar me përmbys
Piatek hesht “Alliaz Stadium”, kalon në avantazh Milanin (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë super sfidën në fundin e pjesës së parë pikërisht në minutën e 40’. Pas një gabimi në
Gattuso kërkon fitoren ndaj Udineses, starton me dyshen Cutrone-Piatek (FOTO LAJM) Milani është i dënuar të fitojë sot në orën 19:00 ndaj Udineses. Kuqezinjtë vijnë pas dy humbjeve radhazi ndaj Inter
Leonardo: Gjesti i Kessie u pa nga gjithë ndaj edhe nuk lozi, rasti Piatek ishte penallti Leonardo ka folur për DAZN pas humbjes së Milan ndaj Sampdoria-s. Kessie në stol – "Gjesti i tij u pa nga të gjithë
Shevçenko: Piatek është pasardhësi im Me golin e së enjtes ndaj Austrisë, Kristof Piontek arrin në kuotën e 29 golave sezonalë, të ndarë në: 19 në Serinë A (1