999 rezultate për

piatek

Piatek tregohet modest: Nuk më pëlqen të jem në qëndër të vëmendjes 6 gola në 5 takime kanë bërë të harrohet shumë shpejt Higuain. Impakti i polakut Piatek tek kuqezinjtë po rezulton gjith
Piatek le pas legjendat, Weah, Ibra, dhe Van Basten (FOTO LAJM) Krzysztof Piatek po surprizon të gjithë futbollin Italian dhe jo vetë. Ai është përshtatur mjaft mirë në Itali, dhe k
Perinetti: Piatek vlen 80 milionë euro Sipas drejtorit sportiv të Genoas, Giorgio Perinetti - Krzysztof Piatek vlen hiç më pak se 80 milionë euro. “Piatek t
Piatek shkruan historinë te Milani Krzysztof Piatek ka shkruar në histori te Milanit, pasi u bë lojtari i parë që ka shënuar gjashtë gola me klubin kuqezi
Milan mposht Atalantan, Berisha dhe Gjimshiti dorëzohen përpara Djallit (VIDEO) Milan ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte ndaj Atalantas me rezultaitn 1-3 në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia
Milan nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Është përsëri sulmueis polak
Milan barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është sulmuesi Krz
Piatek i pandalshëm, Milan fiton me spektakël ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka mposhtur sonte Cagliarin me rezultatin 3-0 në "San Siro". Rosonerët kaluan në epërsi fal autogolit të shënua
Me ardhjen e Piatek Milani ndryshoi fytyrë Milani ka vuajtur për një sulmues bomber teksa pas largimit të Filipo Inzagit, në vitin 2012 shumë sulmues që kanë ardhu
Calhanoglu: Me Piatek në skuadër, jemi gati për Champions Mbase po kalon momentin më të keq të dy sezoneve të tij te Milani, por Hakan Calhanoglu është i përqendruar tek objektiv
Piatek: Më takuan Seedorf dhe Shevchenko, ndihem i nderuar Krzysztof Piatek është futbollisti që i ka munguar Milanit. Ai kas shënaur 3 gola në vetëm 3 ndeshje të luajtura me kuqe
Heroi Piatek, Milan fiton betejën e parë kundër Napolit (VIDEO) Milan ka marrë një fitore të jashtëzakonshme sonte ndaj Napolit me rezultatin 2-0 në "San Siro", ndeshje e vlefshme për
Piatek i papërmbajtshëm, Milan dyfishon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO) Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj Napolit në "San Siro". Ai që ka shënuar është përsëri, Krzysztof Piatek në minut
Milani me mungesa të mëdha për ndeshjen kundër Napolit Milani do të jetë pa hiç më pak se gjashtë lojtarë të ekipit të parë në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë kundër
Piatek kërkon Champions-in me Milanin, Leonardo jep vendimin për merkaton Krzysztof Piatek u prezantua në një konferencë për shtyp si lojtari më i ri i Milanit. Pranë tij ishin Ivan Gazidis, Pau
Publikohet foto e rrallë, Piatek tifoz i Milanit që në moshën 11 vjeçare Ëndrrat e fëmijëve mund të bëhen realitet një ditë. Kjo i ka ndodhur Krzysztof Piatek i cili u zyrtarizua vetëm dje si l
Zyrtare: Krzusztof Piatek vishet kuqezi Sulmuesi polak, Krzysztof Piatek, ka nënshkruar kontratë me Milanin deri në vitin 2023 për një shumë rreth 35 milionë eu
Piatek mbërrinë në Casa Milan për të hedhur firmën në letër me Djallin Krzysztof Piatek është blerja më e re e Milanit për në merkaton e janarit. Polaku sot në mëngjes arriti në Casa Mila
Piatek te Milani, polaku kryen me sukses testet mjekësore Krzysztof Piatek është blerja më e re e Milanit për në merkaton e janarit. Polaku sot në mëngjes arriti në Casa Mila
Piatek mbërrin në Milano për testet mjekësore (VIDEO) Kristzof Piontek do të jetë një futbollist i Milanit dhe për këtë nuk ka më dyshime. Futbollisti ka mbërritur para pak m