999 rezultate për

phoenix

EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
Arrestohet aktori i famshëm që luajti "Joker" (FOTO LAJM) Aktori i famshëm Joaquin Phoenix është arresuar së fundmi nga policia. Shkak për këtë është bërë pjesëmarrja e aktori
Një meteor i madh ndriçon qiellin e Phoenix (VIDEO) Një “citycam” ka arritur të filmojë momentin e kalimit të një meteori në qiellin e Phoenix, në Arizana. Një spektakël
Aktori i “Friends” flet për varësinë ndaj alkoolit Aktori i “Friends”, Matthew Perry, ka folur hapur mbi varësinë mbi alkoolin. Tashmë ai ka folur për mbështetjen e Phoeni
Superheroi lufton krimin në një qytet në SHBA Një superhero i veshur me një maskë dhe një kostum të zi, thotë se do të ndihmojë për t'i bërë rrugët e qytetit Seattle