999 rezultate për

philip

Gazetari britanik nuk ndalet në fushatën kundër Kosovës Autoritet kosovare ende nuk e kanë shpallur zyrtarisht si person "non grata", raporton T7 Tash e një javë po qëndron
Philips: Thaçi është mashtruar nga Putin David Phillips, ekspert amerikan i politikës së jashtme, ka deklaruar se Rusia e kundërshton çdo marrëveshje mes Kosovës
Plas skandali, pronari i Top-Shop kapet mat me punonjësen (VIDEO) Biznesmeni Philip Green është në qendër të një skandali pasi iu publikua një video duke e puthur një kolege, e cila i is
U lidh me Philip Plein, modelja tërbon Instagramin (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Philippe Coutinho konfirmon të ardhmen e tij Philippe Coutinho duket se është në dijeni që do të largohet nga Barcelona. Braziliani ka thënë se atij nuk i mbetet
Coutinho afër transferimit te Chelsea Philippe Coutinho pritet të largohet në fund të sezonit nga Barcelona. Barcelona nuk llogaritë në shërbimet e Philipp
Pas aksidentit të frikshëm, Princi Charles thyen sërish rregullat Vetëm 48 orë pasi u përfshi në një aksident automobilistik, Duka i Edinburg, Princi Philip, është parë duke drejtuar mak
Britanikët në ankth, Princi Philip pëson akisdent Princi Philip është përfshirë në një aksident me makinë teksa hynte në rezidencën mbretërore të Sandringham, në Britanin
Përmbyset makina, Princ Philipi bën aksident dhe trondit Britaninë Princi Philip është përfshirë në një aksident me makinë teksa hynte në rezidencën mbretërore të Sandringham, në Britanin
Philippe Coutinho afër rikthimit në Premier League Philippe Coutinho ishte një nga blerjet më të shtrenjta dhe më të vështira që klubi i Barcelonës kishte arritur më parë.
Barcelona ngushton rezultatin ndaj Levantes (VIDEO) Barcelona ka ngushtuar rezultatin ndaj Levantes në stadiumin "Ciutat de València". Ai që ka shënuar është mesfushori
Kryeministri francez ka një mesazh për protestuesit Kryeministri francez, Edouard Philippe është zotuar se do “rivendosë unitetin kombëtar” pas protestave të dhunshme të së
71 vite të martuar, por Mbretëresha Elisabetë dhe Princi Philip flenë në dhoma të ndara Mbretëresha Elizabeth dhe Princi Philip janë të martuar prej 71 vitesh, por ata nuk flenë bashkë. Në fakt fjetja në
Philipp Plein acarohet me shqiptarët, i fëlliq në "Instastory" (FOTO LAJM) Philipp Plein dhe pronari i markës që mban të njëjtën emër, ka shpërthyer kundër atyre që veshin rrabat e kompanisë që m
Barcelona kalon në avantazh ndaj Sevillas (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Sevillas në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është Philippe Coutinho në minutën e 2
Zhbllokohet ndeshja, Barcelona kalon në avantazh ndaj Tottenhamit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Tottenhamit në "Wembley". Ai që ka shënuar është Philippe Coutinho në minutën e
PSV-Inter, formacionet zyrtare Interi do të kërkojë mbrëmjen e sotme fitoren e dytë në Ligën e Kampionëve. Tre herë fituesit e kësaj gare, në ndeshj
25 vite heshtje, aktorja e njohur shokon botën me të vërtetën e frikshme Busy Philipps është përdhunuar kur ishte vetëm 14 vjeç. Aktorja e zbuloi këtë ndodhi të tmerrshme të jetës së saj, pë
Arsenal barazon shifrat për 5 minuta (VIDEO) West Ham ka ndëshkuar Arsenalin duke kaluar në avantazh. Sulmuesi austriak Marko Arnautovic shënoi nga distanca pas n
Këtë numër do të mbaj në fanellë Philippe Coutinho për sezonin e ri tek Barcelona Barcelona ka bërë zyrtare numrat në fanellat e lojtarëve për sezonin e ri 2018/2019. Philippe Coutinho do ta veshë fanel