999 rezultate për

pharrell

Pharrell Williams nxit gratë të votojnë për Clinton: “Ajo mund të jetë e pandershme, por edhe ju ashtu jeni ” Muzikanti i mirënjohur në SHBA Pharrell Williams ka nxitur të gjitha gratë amerikanë të përkrahin Hillary Clinton për p
Ja nga kush frymëzohet Rita Ora për veshjet Në jo pak raste kemi parë që Rita Ora të eksperimentojë me stilin e saj të veshjes. Por këtë gjë, ajo e ka konfirmuar në
Pharrell Williams: Ja pse rrethohem nga femrat Falë hitit ‘Happy’, Pharrell Williams ka marrë një sukses të jashtëzakondshëm. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi,
Në 2015, Pharrell dhe Pitbull me yll në Hollywood Suksesi i tyre është i jashtëzakondshëm dhe falë një pune të madhe, ata dhe do të shpërblehen. Bëhet fjalë për Pharr
Pharrell Williams adhuron Prince: Dua të bashkëpunoj Shtohet edhe më shumë lista e këngëtarëve që duan të bashkëpunojnë me Prince, e një ndër ta është edhe Pharrell Williams