999 rezultate për

petrovic

Serbi që puthi flamurin: Nga sot jam shqiptar (VIDEO) Serbi Miroljub Petrovic i cili është deklaruar për mediat serbe se është shqiptar ka lënë pa frymë Serbinë i cili u duk
Do të habiteni, mjeku serb puth flamurin shqiptar (FOTO LAJM) Miroljub Petroviç një mjek popullor në Serbi që kohëve të fundit është në qendër të opinionit i akuzuar edhe për disa ra
Deputeti nga Kosova rrëfen si u torturua nga shërbimi sekret serb Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq është ndalur sot në Merdarë nga xhandarmëria serbe, e cila ia ndaloi
Deputeti serb: Do të votoj pro Demarkacionit Për dallim prej përfaqësuesve të Listës Serbe, Sllobodan Petroviç, deputet i SLS-së (partisë liberale), edhe njëherë ka
Petroviç dhe Jabllanoviç vendosin "plisat" në kokë (FOTO LAJM) Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviç dhe ish-kreu i Listës Serbe Aleksandër Jabllanoviç, janë në të gj
Sherr mes deputetëve serbë të Kuvendit të Kosovës (VIDEO) Një incident ka ndodhur mëngjesin e sotëm mes deputetëve serbë të Kuvendit të Kosovës. Sipas medieve mësohet se incident
Serbia këmbëngul për eksradimin e Haradinajt Prokurori serb për Krime të Luftës, Milan Petroviç, raportohet të ketë thënë se lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosov
Historiani Petroviçi: Skënderbeu ishte serb Historianit serb Predrag Petroviçi përmes një interviste me median serbe Kurir, ka thënë se Skënderbeu ishte me prejardh
"Thaçin do ta arrestojmë nëse vjen në Serbi" Millan Petrovic, ushtrues detyre i prokurorit për krime lufte në Serbi ka deklaruar se nëse Presidenti i Kosovës, Hashim
Petroviç: Rruga "Sllobodan Millosheviç" një marrëzi Emërimi i një rruge në Kosovës, me emrin e kriminelit Sllobodan Millosheviç, nuk po i pëlqen as Listës Serbe. I ashpë
Lista Serbe akuzon Vetëvendosjen: Parti anti-serbe dhe anti-evropiane Deputeti i Listës Serbe, Slobodan Petroviç ka kërkuar që liderët politikë të subjekteve shqiptare të mund të bisedojnë q
Serbët dhe "fiksimi" me flamujt (FOTO LAJM) Stefan Mitroviç, lojtari i Freiburg i cili uli në tokë hartën e Shqipërisë së Madhe gjatë ndeshjes Serbi-Shqipëri, është
Serbët janë të gatshëm për zgjedhje të reja Kryetari i Partisë së Pavarur Libeale serbe, Sllobodan Petroviç është shprehur se zgjedhjet e jashtëzakonshme nuk janë z
Serbët janë gjithmonë me fituesin Serbët nuk janë aspak të shqetësuar se përse Gjykata Administrative nuk e njohu zgjedhjen kryetar parlamenti të Isa Must
Petroviç: Do të votojmë Mustafën Ish-zv.kryeministri Slobodan Petroviç është shprehur se Lista Serbe do të votojë Isa Mustafën për kryeparlamentar. Ai
Rritja e bashkëpunimin ndërkufitar Shqipëri-Kosovë Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati shprehu sot mbështetjen e fuqishme të qeverisë shqiptare për përfshirjen e Kosovës në
Peleshi-Petrovic: Bashkëpunim për ruajtjen e vlerave të bashkëjetesës Zevendeskryeministri Niko Peleshi garantoi sot homologun e tij nga Kosova për mbështetjen e qeverisë shqiptare. Pas një
Meta-Petrovic: Respektim i standardeve evropiane për minoritetet Kreu i Kuvendit Ilir Meta u shpreh sot se aplikimi standardeve evropiane per te drejtat e pakicave ne cdo vend te rajoni
Petroviç zhvillon një vizitë zyrtare në SHBA Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal Slobodan Petroviç po zhvillon një vizitë zyrtare ne SHBA me ftesë të Kongres
Reichel dhe Petroviç kundër një liste të vetme zgjedhore Nuk është gjë e mirë që serbët të marrin pjesë në zgjedhjet lokale të 3 nëntorit me një listë të përbashkët. Kështu ka t