999 rezultate për

petrovi

"Për "Listën Serbe" votuan edhe të vdekurit, kemi dëshmi" Kryetari i partisë serbe të Kosovës, SLS, Sllobodan Petroviq ka folur për deformime të mëdha të rezultatit të zgjedhjeve
Serbi që puthi flamurin: Nga sot jam shqiptar (VIDEO) Serbi Miroljub Petrovic i cili është deklaruar për mediat serbe se është shqiptar ka lënë pa frymë Serbinë i cili u duk
Dalin pamjet si u rrah deputeti i Kosovës (VIDEO) Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq ka thënë se është sulmuar sot në afërsi të ndërtesës së Kuvendit të K
Petroviq: As vdekja nuk më ndal Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq, ka folur pas sulmit fizik që i është bërë në afërsi të objektit të K
Ky është personi që rrahu deputetin e Kosovës (FOTO LAJM) Milan Kostiq, është personi i cili ka sulmuar sot deputetin e Kuvendit të Kosovës, njëherësh kryetarin e partisë serbe S
Dhunohet deputeti i Kosovës (FOTO LAJM) Sot në mes të Prishtinës, u sulmua deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviqi. Kështu mëson KP, sulm ky që k
Do të habiteni, mjeku serb puth flamurin shqiptar (FOTO LAJM) Miroljub Petroviç një mjek popullor në Serbi që kohëve të fundit është në qendër të opinionit i akuzuar edhe për disa ra
Deputeti nga Kosova rrëfen si u torturua nga shërbimi sekret serb Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq është ndalur sot në Merdarë nga xhandarmëria serbe, e cila ia ndaloi
Deputeti serb: Do të votoj pro Demarkacionit Për dallim prej përfaqësuesve të Listës Serbe, Sllobodan Petroviç, deputet i SLS-së (partisë liberale), edhe njëherë ka
Petroviq: Të votohet demarkacioni Sllobodan Petroviq nga Lista Serbe ka folur pak para seancës plenare të Kuvendit të Kosovës, në të cilën pritet të votoh
Arrestohet ish-kryetari i Komunës së Gjorçe Petrovit Ish-kryetari i Komunës Gjorçe Petrov, Sokoll Mitrovski, së bashku me edhe disa persona të tjerë, sot në mëngjes është ar
Vdes njeriu që shpëtoi botën nga lufta bërthamore (FOTO LAJM) Stanislav Petrov, një ish-oficer sovjetik i thirrur “njeriu që shpëtoi botën”, ka vdekur. Vendimi që ai mori brenda disa
Beogradi nis presionin kandidatit serb në Kosovë Presioni i Qeverisë së Serbisë përmes strukturave paralele po vazhdon të jetë i pranishëm në Kosovë, me rastin e zgjedhj
Petroviç dhe Jabllanoviç vendosin "plisat" në kokë (FOTO LAJM) Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviç dhe ish-kreu i Listës Serbe Aleksandër Jabllanoviç, janë në të gj
Sherr mes deputetëve serbë të Kuvendit të Kosovës (VIDEO) Një incident ka ndodhur mëngjesin e sotëm mes deputetëve serbë të Kuvendit të Kosovës. Sipas medieve mësohet se incident
Serbia këmbëngul për eksradimin e Haradinajt Prokurori serb për Krime të Luftës, Milan Petroviç, raportohet të ketë thënë se lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosov
Serbia akuza shtesë ndaj Haradinajt, nuk pret ekstradimin e tij Prokuroria për Krime të Luftës në Serbi ka njoftuar se ka mbledhur prova shtesë në funksion të plotësimit të akuzave nda
Historiani Petroviçi: Skënderbeu ishte serb Historianit serb Predrag Petroviçi përmes një interviste me median serbe Kurir, ka thënë se Skënderbeu ishte me prejardh
"Thaçin do ta arrestojmë nëse vjen në Serbi" Millan Petrovic, ushtrues detyre i prokurorit për krime lufte në Serbi ka deklaruar se nëse Presidenti i Kosovës, Hashim
Todor Petrov nuk tërhiqet nga ideja për Kryqin në Butel Ideatori i Kryqit në Butel Todor Petrovi nuk tërhiqet nga ideja e tij edhe pse ai u rrah për këtë shkak. Petrovi në n