999 rezultate për

petriti

"Çfarë po ndodh me mua?", ish-banori i BB tregon simptomat e ashpra të Covid-19 Ish-banori i ‘Big Brother’ Petrit Bylykbashit u infektua me ‘Covid-19’ në fund të marsit. Pas këtij momenti ai u vetizol
Djali takon për herë të parë pas 53 vitesh nënën e tij biologjike Programi “Dua të të bëj të lumtur” çeli puntatën e mbrëmjes së sotme me një nga historitë ndoshta më prekëset që janë tr
"M'u rrënqeth trupi", biznesmeni i njohur rrëfen për këngën që i dedikoi Flor Mumajesi (VIDEO) Para disa ditësh këmngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi, publikoi këngën e titulluar ‘Thjesht të du’. Kë
Shteti i la në çadër pas tërmetit, si u mashtrua për 6 muaj familja shqiptare Tërmeti që ra në datën 1 qershor në qarkun e Korçës , la mbi 100 shtëpi të rrënuara, banorët e të cilave u detyruan të j
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
Bllokohet qendra e votimit në Tiranë: Militanti i LSI fotografoi votën Kandidatja e Partisë Demokratike në Tiranë, Besa Petriti ka bllokuar qendrën e votimit në njësinë nr. 5. Sipas saj n
Vrasja shqiptarit Petrit Nikolli, flet për herë të parë gruaja Tre ditë pas vrasjes së shqiptarit Petrit Nikolli 42 vjeç në provincën e Riminit të Italisë dhe të arrestimit të 3 autor
Mashalla Petriti! (FOTO LAJM) 15-vjetori i masakrës së Prekazit është përkujtuar sot edhe në Tiranë, ku para bustit të Adem Jasharit janë vendosur buk
Petriti: BB, program i montuar Ish-banori i shtëpisë Big Brother 4, Petrit Bylykbashi, mendon se spektakli i BB-së nuk është një “reality show”, por ve
Përkujtohet Komandant Petriti Suksesi i arritur i Kosovës në GJND do të shoqërohet me triumf edhe në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së dhe garanci pë